Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit jelent az, ha egy srac lentrol felfele megnez?

Figyelt kérdés
(amugy elozoleg mar elomondtam neki, hogy tetszik, de semmit nem lepett)
2011. ápr. 10. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Talptól tetőig.
2011. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy is mondhatjuk
2011. ápr. 10. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
semmit. lehet jo cipo volt rajtad, aztan rapislantott a nunidra, melledre, fejedre. en kb mindenkinek ezt csinalom, de semmit sem akarok toluk, csak hat tudod...mi ferfiak XD
2011. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teccő. Jól néz ki a lábad.

Vagyis a lábad a legfigyelemfelkeltőbb testrészed, mert azt vette észre először, aztán haladt a kevésbé érdekes részek felé.

amúgy én is sokszor megnézek valakit, mégsem kezdenék vele semmit, mert van barátnőm.

2011. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami azt illeti rozsaszin magasszaru cipo volt rajtam.
2011. ápr. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!