Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Mit gondoltok akkor, ha egy csaj miniszoknyaban es magassarkuban van, ti pedig lentrol fel megnezitek? Jot vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy jót, vagy rosszat jelent, épp akkor dől el, mikor így megnézzük. :P
2011. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mit gondoltok, mikor igy megneztek egy csajt? Egy olyan srac bamult igy meg, aki elott egy bulin fuzogetett engem
2011. júl. 8. 13:03
 3/10 bix ***** válasza:
mielőtt megnézzük semmit nem gondolunk... ha megnézett és nem lépett akkor passz. pont ugyanannyi a lehetősége hogy tetszett neki mint az hogy nem...
2011. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en mar elkepzelem magamon ha tetszik :D 21F
2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

A srác azt gondolja rólad, hogy nem szereted a kék színt, és mosogatáskor túl sok vizet használsz. Mi pedig azt, hogy elfelejtettünk narancsot venni a piacon. Esetleg arra, hogy mandzsetta.



(még mindgi nem értem, miféle idióta logika alapján próbálják egyesek tőlünk megtudni, hogy egy vadidegen mire gondolt...)

2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Aki hétköznapra így öltözik, arról azt hogy agyatlan k*rva, megnézem én de csak azért hogy magamban lehordjam, minden szerencsétlennek.

Nem kenyerem az efféle szoknyás tűsarkús nő.

A sportos laza öltözéket kedvelem rajtuk.


Arra akarsz kilyukadni h áll-e a f*szom mikor rátok nézek, nyugodt lehetsz nem szokott, csak normális nőkre.

19/F

2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolunk semmit, hanem megnézzük, hamár kipakolt mindent a nagyközönségnek. Akkor is megnézzük, ha nagy ívben szrunk a csajra. Egy vadidegent is megnézünk. Ja, ez ilyen dolog. De ha tippet akarsz hallani, akkor a srác úgy gondolja, hogy könnyen kapható kis ribi vagy. Remélem segítettem.
2011. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1. Jézusom, hogy lehet így kijönni az utcára!

2. Aszta, dögös a csaj, szúrnám!


De hogy melyiket gondolta, azt talán soha nem fogod megtudni. :)

2011. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
először megnézném, és véleményezném. majd magamban mormognék egyet, hogy "na, baz+ ez is aztán fel tud öltözni... nagy lotyó lehet"
2011. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magamból ki indulva, azért nézném meg, mert tetszene, én olyat soha nem nézek ami nem tetszik, legyen szó akár miről, más részt öltözködése alapján nem lehet megítélni senkit, attól hogy a k*rvák nagy része miniszoknyát meg magas sarkút visel, attól még nem lesz k*rva senki, aki nem dugadja meg magát 50 palival egy diszkóban.


21/f

2011. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!