Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom túl komoly az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl komoly az életben, nem elég laza. Mit tehetnék? 17L

Figyelt kérdés
A probléma a következő: a barátom túlságosan komoly. :S Mindent túl komolyan vesz, túlságosa szigorú magához, maximalista, a humort szinte sosem érti, nem tud társaságban azonosulni, csak a munkán jár az esze, kikapcsolódás szinte semmi, széttanulja az agyát is stb... :( Egyszerűen egyfolytában dolgozik, megállás nélkül. Alig áll meg néha. A hétköznapokat végig tanulja, a hétvégén meg bár együtt alszunk mindig, gyakran elég merev. :S Barát is 1-2 van neki,az emberek többsége nagyon nem kedveli őt... Ő váltig állítja hogy amióta járunk sokkal lazább meg nem annyira merev, de én marhára nem így ítélem meg a helyzetet. :S Semmit nem változott... Ami meg végképpen kiütötte nálam a biztosítékot, hogy ma azért nem találkoztunk mert otthon tanul, megint... :S Ahelyett hogy élvezné az ifjúságát és jól mulatna velem, ne agy Isten megdugna, nincs otthon senki... Segíteni szeretnék neki mert mert sajnálom szegénykét. :S Látom, hogy ez így nem lesz jó... Persze, megtérül a sok tanulás, bőven 4-es körüli az átlaga, de mégis, annyira munka fanatikus mint egy japán. :S Elrontja az egész ifjúságát... Hogyan segítsek neki? (Ő 18 éves)
2011. ápr. 10. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és baromira sokat tanulok az egyetemre, mégsem érzem úgy, hogy ez a fiatalságom rovására menne :) Eddig is ilyen volt? Ha igen akkor sajnos nincs jogod kiakadni, ilyennek szeretted meg, nem lenne fair ha most találnád ki hogy neked így nem tetszik, és megakarnád változtatni olyan alaptulajdonságait, amik beleépültek!
2011. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt amit leirtál így mond a szemébe.... enyit tudok mondani, felkapná rá a fejét...
2011. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy van jövőképe és nem bulizza meg csajozza szét az agyát, hogy később meg ott pislogjon, hogy elcseszte az életét.

Inkább keress magadnak egy hozzád való lúzert, ezt a fiút meg hagyd, hogy elérje a céljait.

2011. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Más típus mint Te. Van ilyen. Ez a kapcsolat nem fog működni. Keress hozzád való srácot, őt meg hagyd érvényesülni, ahogy neki jó.
2011. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas,tényleg ennyit tanul és csak egy 4es megy neki?:S
2011. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

más típusú srác, nem olyan mint te , neki lehet hogy bőven jó úgy ahogy van .


ha akar akkor majd változtat rajta, ha ezt elmondod neki , akkor lehet , de ha nem akkor meg nem fog változni mert jó úgy neki ahogy van.


ha más megoldás nem lesz , úgy is szakítani fogsz vele.

2011. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

,,ne agy Isten megdugna"


Hááát ezen jót derültem : )

2011. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is elcsesztem az életem, mert a volt barátnömre koncentráltam, olyan volt mint Te. Zavarta ha tanultam vagy dolgoztam.

Szerintem hagyd ott, majd ráérsz sírni utána 25 évesen, amikor elért már valamit, Te meg majd pislogsz a semmi közepén, mert szórakozni akartál.

2011. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt alszotok, és gyakran "merev", az nem baj.
2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!