Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jár szórakozóhelyekre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jár szórakozóhelyekre, az miért ócsárolja azokat akik járnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Te pont az az embert kifogtad, aki ezt teszi. De csak egy! Nem pedig az összes. Nem ismersz mindenkit.
2011. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki azért, mert irigykedik. De van olyan, aki azért nem jár, mert nem szereti azokat az embereket, akik oda járnak.

De ne általánosíts, meg a kérdésed nem is jó témakörben van.

2011. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy ilyen embert..az öcsémet-.-" ő is állandóan ócsárolja azokat akik bulizni járnak,mint én is.de szerintem ő csak azért nem jár el mert fél eljönni és ezzel csak a kifogásokat keresi.
2011. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem ócsárolom őket járjanak ha normális határokon belül tudnak bulizni :) Viszont , amit nem értek, hogy pár olyan ismerősöm akik járnak azok meg engem szoktak ócsárolni, hogy én miért nem járok el...szóval.:d
2011. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
EZ egy marhaság, általánosítás, egyébként valszeg azért, mert tele van piacos páwával, akik arar vágnak fel, hogy ők megtehetik hogy oda járnak.
2011. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem járok szórakozni csak egy évben 2-3 alkalommal, mégse ócsárolom azt aki minden hétvégén megy.
2011. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én például azért, mert azt tanultam gyerekkoromban, hogy rossz dolog, és felesleges pénzkidobás. Csak később, felnőttként jöttem rá, hogy a szüleim nem tudták volna fizetni, és ez volt a kifogás. A régi beidegződés azonban megmaradt.
2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És, akik "szórakozóhelyekre" járnak, miért ócsárolják és vetik meg azt, aki nem jár?

Engem sose vonzott, ez a zár, sötét helyen zenének csúfolt szarra való vonaglás. Ráadásul drága és egy k.rva szót nem lehet érteni, ha az ember esetleg beszélgetni akarna valakitől, vagy csak azt kérdezi meg, hogy hol van a WC. Nem beszélve, hogy tele van az ilyen sok kis 13 éves ribanccal, akiknek még a mellük is alig nő, de úgy néznek ki, mint egy k.rva és alig várják, hogy valaki megb.ssza őket és a sok 40 kilós, rózsaszín pólós, zselézett hajú, sötétben is napszemüveget viselő nagy arcú kis gyökerekkel, aki úgy el vannak szállva maguktól. Nem vagyok tökéletes, sem felsőbb rendű, de ezeknél különbnek érzem magam.

2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért ócsárolom őket, mert szórakozóhelyre járnak - pont leszarom, hanem azért, hogy ettől ő most kisistennek hiszi magát, mert vót fent szombaton, és milyet rókáztam tegnap, és a hardtechno mindenek felett...
2012. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!