Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha választhatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha választhatnátok, mi lenne: nem kellene többet szőrtelenítened vagy ha nem kellene menstruálnod?

Figyelt kérdés
Jönne egy aranyhal vagy jó tündér, és eme kettő közül választhatnál. Vagy nem kéne soha többet szőrtelenítened, mert a fejeden és a szemöldöködön kívül nem lenne több szőr, vagy nem kellene menstruálnotok, de úgy, hogy közben gyereketek azért lehet. És miért döntenétek így?
2011. ápr. 10. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene menstruálnom, és hát azért ezt választanám, mert utálom, hogy olyan sok van, és mindig átázik a betét! :S
2011. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
szőrtelenítés mindenképpen, szerintem az macerásabb, gyakoribb, fájdalmasabb mint a mensi.
2011. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A mensi, egyértelműen.
2011. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
A menstruációról mondanék le. Nehezebb havonta vajúdni és hányni, mint kéthetente végighúzni a borotvát a lábamon és a hónaljamon. Azt is csak nyáron, amikor látszik.
2011. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 szamóca. ***** válasza:
100%

nem kéne menstruálnom.

az meggátol a szexben, a szőrtelenítés nem, azt én választom meg.

2011. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szőrtelenítés mentes életre voksolnának. Mivel így még mindig lehet gyerekük, ha arra vágynak, főleg hogy "lányokkal" kezdted a kérdést,s ők még javarészt arra vágynak egy idő után.

Mondjuk nekem alapban nincs menzeszem, tudom az okát de ezt most nem itt... Ezenkívül nem vagyok szőrös sem, hónalj, láb szinte teljesen szőrmentes, "ott" pedig csak gyér szőr van. Előbbi okból kifolyólag.

2011. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok egy nagyon szőrösödős típus, mégis a szőrtelenítést tűntetném el szívesebben az életemből.. :)
2011. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne kelljen többet szőrtelenítenem.

A menstruálás nem zavar, nekem nem teher, de szőrtelenítés megkeseríti a mindennapjaimat.

A menstruáció csak havi 5 napot zavar be az életembe, de a szőrtelenítés problémája mindennap fennáll.

2011. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

18.23-as vagyok ismét.

Akkor tévedtem. Lányok, tudom hogy fáj olyankor a hasatok és minden, de nem gondoltatok arra hogy ha nem volna menzi, azt jelenti nincs peteérés, tehát sose lennétek anyák...?

Inkább az kéne, hogy senkinek ne járjon fájdalommal, csak néhány csepp legyen és 2-3 nap. Ennyit mindenki kibírna, és persze mellé szőrtelen lábakat, hónaljakat és alig szőrös nemiszervet.

2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
hát ha lehet gyerekem attól (ami persze lehetetlen ez esetben) akkr a menstruációt hagynám el, mert az több ideig tart, fájdalmasabb, elronthatja a nyaralást stb stb
2011. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!