Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha választhatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha választhatnátok, mi lenne: nem kellene többet szőrtelenítened vagy ha nem kellene menstruálnod?

Figyelt kérdés
Jönne egy aranyhal vagy jó tündér, és eme kettő közül választhatnál. Vagy nem kéne soha többet szőrtelenítened, mert a fejeden és a szemöldöködön kívül nem lenne több szőr, vagy nem kellene menstruálnotok, de úgy, hogy közben gyereketek azért lehet. És miért döntenétek így?
2011. ápr. 10. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szőrtelenítés, sötét mindenhol... aki meg szőke,örüljön. azok nyilván a mensit választják.
2011. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Ti ezt mennyi idő alatt találtátok ki, hogy melyiket hagynátok el? Mert én már gondolkozom rajta vagy 5 perce, de nem tudok dönteni:/

Mindkettő botrányos.

2011. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a szőrtelenítést.

Rengeteg gondolom van vele, mert hormonális okok miatt jó erős, sűrű, fekete szőrzettel vagyok megáldva.

Ha borotválom, akkor egy nap múlva már borostás, ráadásul erősödik is, ha gyantázom, akkor meg kell várni, míg rendesen kinő, plusz begyullad, szőrbenövéses lesz stb.

Utálom. Ha sok pénzem lenne, az első a végleges szőrtelenítés lenne.


A menzesz normális esetben 4-5 nap egy hónapban. Én személy szerint kifejezetten örülnék, ha ilyen lenne.

Mivel sajnos a problémám miatt félévente kb egyszer van.

Lehet, hogy ez mások szerint nagyon jó, de szerintem katasztrofális érzés.

Állandóan attól félhetek, hogy nem lehet gyerekem, nem tudom, hogy sikerült-e a védekezés vagy lett vmi gond...


Bár ugye a kérdésedben az szerepel, hogy menzesz nélkül is lehetne baba. De abba belegondoltatok, hogy honnan tudnád, terhes vagy-e vagy sem?

Minden hónapban tesztet csinálnátok?

2011. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítés. Sehol se legyek szőrös, kivéve a szemöldököm, a szempillám, és a hajam (persze).
2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mivel ilyen úgysem lesz, se aranyhal, se jó tündér, ezért egy képzeletbeli világban akármi lehetséges, akárhogyan.:)


Én is a szőrtelenséget választanám. Ha van valami, ami miatt irigylem a nálam kisebbeket, alacsonyabbakat és vékonyabbakat, az az, hogy rajtuk kisebb területen van szőr. Én magasabb vagyok, 175 cm, erősebb testalkattal, és nekem a szőr sok gátlást okozott kisebbként. Most már egy ideje úgy ahogy kibékülőben vagyok vele, köszönhetően egy csodás kozmetikusnak, egy epilátornak, meg magamnak, de azért még mindig van bennem egy kis félsz, hogy vajon el tudna-e fogadni egy férfi úgy, hogy nem baba-sima az arcom, hanem pihés, meg hasonlók... nem beszélve arról, hogy mennyire fáj! És mennyi pénzt visz el, ha kozmetikusnál vagy magunk gyantázzuk.

De a betét/tampon is drága.

Nem könnyű nőnek lenni.

2011. ápr. 10. 18:56
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek pihés az arca
2011. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen a mensit választanám. Pedig erős szőrrel vagyok "megáldva", de nekem ha megjön, 9-10. napra múlik el csak, és utálom hogy egy hónapnak az egyharmadában megvan.... ezerszer inkább a szőrtelenítéssel bajlódnék.
2011. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

menstruáció


inkább epillálok, mint vérzek és alszok napokig

2011. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A menstruációról. Először is, ez nekem sokkal rosszabb, pedig nem is fáj olyan nagyon, csak ilyenkor mindig sz@r kedvem van, és azt nagyon utálom. Másrészt mi van, ha olyan pasival találkozom, akinek nem tetszik az "ovis-stílus odalent"?
2011. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem szabadulnék meg. A menstruáció a számomra az egészség, és a termékenység jele, a női mivoltom része. A szőrtelenítés pedig egyáltalán nem olyan nagy nyűg, hogy szabadulni kéne tőle. 23 L
2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!