Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik a piros köröm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik a piros köröm lábon?

Figyelt kérdés
Barátnőtök lábán tetszik vagy inkább ne legyen festve?
2011. ápr. 10. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Mért tetszene, minek az?

Kézen sem tetszik

Bár mindegy, úgyis csináljátok, nekem meg végül is mindegy:D

2011. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sztem inkább ne legyen festve, legyen szép ápolt!
2011. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez annyira nem számít :D, hogy az hihetetlen hidd el teljesen mind1 , ahogy neked jó, úgy csináld . Ez most kb olyan mintha a lányoktól azt kérdezném , hogy az egyik körmöm nagyobb mint a másik és ez baj-e ?
2011. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Szerintem az bőven elég ha valakinek szép ápolt körme van és ennyi, nem kell műköröm meg festés se mert az pl elég igénytelen ha már elkezd lekopni vagy valami.
2011. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szexi, bár én alapból is odavagyok a lábakért
2011. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Természetszerűen :p

18/F

2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
én gyűlölöm ha egy lánynak a lábkörme festve van! pörkölővel kéne leégetni a p.csába
2011. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hmm :D akk úgy látszik csak én vagyok úgy vele, hogy teljesen mind1 :D
2011. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, de ha mindenképpen színes körmöt szeretne a lány, lila körmöt ingyen is csinálhat. Csak jól bele kell rúgni az asztal lábába és úgy belilul, mint a lila liba.
2011. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ mitől piros ... Nem kell azért súlyzókat dobálni a lábkörmeidre, hogy pirosak legyenek (csak egy meglátás). De ha festenéd, akkor meg teljesen mindegy, mert nem a lábkörmeiddel fog szemezni a fiú (jobb esetben) ...
2011. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!