Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha igyénytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha igyénytelen a pasitok, és ez zavar?

Figyelt kérdés
A barátom pl.ritkán mos hajat,meg sokszor igazgatja a nemi szervét,a segglyukát vakarja,és pukizik (sose tartja vissza). Ha mondom,hogy nem lehetne néha ezt nem csinálni,akkor megsértődik kicsit. Engem ez nagyon taszít. Viszont én nem tudok aszerint élni,hogy 'azért járok vele,mert szeretem,és nem akarom megváltoztatni',mert igenis idegesít!
2009. márc. 1. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
akkor minek jársz vele???? mond meg neki hogy változtasson magán vagy szakítasz vele! de komolyan!
2009. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thurston ***** válasza:
77%
Egyszerű. Ne járj vele.
2009. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A pukizás emberi dolog, fiúk nem igen tartják vissza ez tény. Viszont a többi már durva sztem is! Mondd el neki h számodra undorító, kérdezd meg tőle ő vajon mit szólna ha te lennél ilyen! Amúgy nem minden pasi ilyen, szóval ha annyira taszít keress mást! Lehet h hosszútávon jobban jársz! DE elsőnek is beszélj vele erről komolyan!
2009. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fingjál te is az orra alá,vakargasd a segged,ne fürödj meg 3 napig.Akkor rmeélhetőleg ért a célzásbol,már ha feltünne neki:-D
2009. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké,de már több mint 1 éve járunk,szóval azért az nem semmi...de mostmár eléggé idegesít,próbáltam célozgatni,de nem vette észre magát...
2009. márc. 1. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Az én feleségem is szokott pukizni néha olyat is sikerül, hogy nevetünk rajta, szóval nálatok más is lehet a gond nem csak ez.


Egyszóval ha nem tetszik amit csinál hagyd ott... Ez nem ért meg egy kérdést sem.


25/f

2009. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Köss vele üzletet. Ha van valami olyan dolog, amit te csinálsz és őt zavarja, akkor egyezzetek meg abban, hogy nem csinálja senki a másiknak zavaró dolgot. Ha nincs, akkor meséld el neki, mennyivel gyakrabban kívánnád meg, ha nem csinálna ilyeneket :)
2009. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A pukizás még tényleg oké, sok férfinél előfordul, de főleg ez a hajmosás taszító, mi lenne ha közös fürdőzést rendeznétek? egy próbát megér....valami finom fürdőolajjal pl.!
2009. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer menj el a randitokra olyan ruhában, amit csak otthonra veszel föl. Ja, és ne fésüld meg a hajad, éppen csak úgy dobd össze! Ne tartsd vissza a szellentést, és ilyenek. Ha észreveszi, tedd szóvá, h számodra is ilyen idegesítő az ő igénytelensége. Ha nem veszi észre, akkor B terv.

Legyen szankció. HA ezt vagy ezt vagy ezt csinálod, ez meg ez meg ez lesz a következménye. Lássuk, ki bírja tovább! sok sikert!

2009. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

megmondtad már neki egyenesen? finomkodás nélkül, mert lehet azt nem érti.

nem járással fenyegetni nem rédemes, általában nem veszik be a fiúk. szeritnem is jobb vele pancsolni... megmosnia haját, mint egy csecsemőnek. az én barátomnak elég, ha megjegyzéseket teszek, vagy megnézek egy fiút az utcán, és hozzáteszemh, milyen szép haja volt... :)) hidd, el egy ép pasi ki akar tenni magáért.

2009. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!