Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha olyanba szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha olyanba szeretnél bele akibe nagyon nem kéne?

Figyelt kérdés
Megpróbálnád elfojtani, vagy hagynád magad egész nap rajta rágódni?
2011. ápr. 10. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23:27 vagyok. úgy oldódott meg, ahogy gondolod. :) összejöttem egy nálam 11 évvel idősebb tanárommal (nyugi, mielőtt még mindenki megbotránkozna, ez egy nyelviskola volt, nem a gimi és 20 éves voltam) és 2 évig együtt voltunk. csodálatos dolog, amikor az ember vágyai beteljesülnek. sajnálom, ha neked tényleg lehetetlen, mint mondtam lehetetlen már nekem is volt, de az ilyen idővel elmúlik.
2011. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

23:43 a felsoroltjaid közül egyik sem...vagyis én vagyok a lány, a fiú az idősebb de nem jelentősebben...én mégis biztos vagyok benne h lehetetlen...:/

23:50 gratula:) tényleg csodálatos dolog lehet...;)

2011. ápr. 11. 00:02
 13/14 anonim ***** válasza:
23:50 vagyok. kösz. :) de miből gondolod, hogy biztosan lehetetlen? én is azt hittem erről a 2éves kapcsolatról, aztán mégis.
2011. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mert nem szeret...
2011. ápr. 18. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!