Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok válaszát várom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok válaszát várom! Miért van nagyon sok fehér folyásom?

Figyelt kérdés

Szinte mindig jönni szokott, de sok általában...


(feltettem már az Egészség témakörben de ott nem jött válasz rá.)


Vagy ez természetes, hogy ilyen sok szokott jönni?


2011. ápr. 11. 20:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ha szűz vagyok akkor hogy vizsgál meg?:O



egyébként köszi a válaszokat:)!

2011. ápr. 11. 20:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak kenetet fog venni, nem fog beléd nyúlkálni valószínűleg :)
2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

hát ez is elég parás:SS

na nem baj meg kell tudni a dolgokat :D


Köszi a válaszokat sokat segítettetek!:)

2011. ápr. 11. 20:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaj,ne ijesztgessétek már..ha nincs szaga, nincs tünete (ég,csíp,viszket/, akkor semmi baja nincs. Mindenkinek van fehér folyása, csak valakinek sok van. Kérdező..nekem ugyanez volt a problémám, kb. 14 éves korom óta volt..elmentem gyereknőgyógyászhoz (szűz voltam). Megvizsgált análisan..kellemes volt,mit ne mondjak,de csak úgy tudott, nem akart semmit megsérteni a hüvelyemben. Aztán közölte,hogy semmi bajom nincs, és csak felfújom a dolgot,mert relatív,hogy kinek mi a sok..a s.eggfej..a probléma azóta is megvan, de van egy jó módszer,amit havonta megcsinálsz, javít a helyzeten. Veszel pár 100 ft-ért a gyógyszertárban irrigátort..(nagyon vékony csöve van,még szűzen is felmegy, én is szűz voltam,mikor használtam)..sima,natúr kamilla teát teszel bele,és azzal kiöblíted a hüvelyedet. Nekem utána hetekig kevesebb volt. Egyébként ha szorongósabb,stresszesebb vagy is több a folyás,ezt is a doki mondta. Viszont amennyiben van panaszod is, akkor tényleg orvost ajánlok.

22/L

2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem veszítesz, ha orvoshoz mész.
2011. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!