Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért vagytok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok annyira "allergiások" arra, ha egy lány hozzányúl a zselézett hajatokhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:10
1 2
 11/15 anonim válasza:

A csajok sem szereti ha a gondosan elkészített haját szétfújja a szél vagy a barátja szedi szét ugyanígy ha belövöm a hajam akkor nem örülök ha szétszedi.

De ha ketten vagyunk lakásban vagy hasonló akkor nem zavar

2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én naponta 1-1,5 órán át állítgatom a hajamat(közben többször is kimosom ha nem jó) és utána nem nagyon bírom ha bárki is elb*ssza. 14F
2011. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha hozzányúlnak, ha pl azt nézik h mennyire szúrós, vagy a tenyerét finoman ráteszi. Egyébként nem igazán értem h mire jó nekik ha tönkreteszik.... én special vaxot használok,amit nehéz szétkenni és undorító ha megpróbálják mert ragad, és elég erős is, úgyh nekem nem is szoktak próbálkozni

16/F

2011. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Niky emo girl ***** válasza:

hát én nemsok embernek hagyom h a hajamhoz érjen az a pár ember is csak akkor ha nem nagyközönség előtt teszi :D de akik nemállnak közel hozzám annak négyszemközt is szilánkosra törném a kezét, nemcsak azért mert összebassza hanem akkoris mikor akár besincs lőve, 1xüen utálom ha olyanok érdek hozzá hajamhoz akik nemálnak nagyon közel hozzám

17/L

2011. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem ez egyértelmű, ha sokat szenved azm ilető vele lány , vagy akár fiú tuti nem fog örülni neki .
2011. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!