Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit szerettek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szerettek ha egy csaj szolis barna (de nem túlzottan, hanem szépen), vagy ha természetes fehér? Hogy tetszenek ilyenkor nyáron a lányok, hogy nézzenek ki?

Figyelt kérdés
Nem is igazán ruhára gondoltam, hanem haj, bőr, smink, körömlakk... ilyenek. Írhattok ruhákat is azért. Mi az ami bejön, szexi, figyelemfelkeltő és mi az ami nem?
2009. máj. 18. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
napbarnított bőr,kicsi smink,trendi ruha
2009. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kisugárzásodra figyelj oda
2009. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Fehér, természetes bőr.
2009. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
én mindenképpen a napbarnított lányokat szeretem, a hipószín nekem nem jön be. :) És tényleg, a megjelenésnél figyelj a kisugárzásra is, egy flörtölős mosoly, nekem ez mindig bejön, lejön róla hogy kedves személyiség vagy. :) F/19
2009. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írjatok mééég!!!:)
2009. máj. 18. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Smink nélkül (mert az aki szép, az reggel is szép!!!!) , természetes fehér, és természetesen eredeti szőke. Hál istennek meg is találtam már lassan 1,5 éve.
2009. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%
ha természetes bőr akkor inkább ne legyen smink ha napbarnított akkor sztem jöhet egy kis smink de ne nagyon köröm meg ezek azok ne legyenek feltűnőek
2009. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én a természetes börszint szeretem.... a szolis csajoktól hülyét tudok kapni
2009. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van, akinek jól áll, de szerintem inkább természetes legyen - plusz minek fokozni a bőrrák kockázatát. Az már a normál napfénytől is épp elég nagy, nem kell még meg is fejelni.


Ruha teljesen mindegy, neki álljon jól, neki tetsszen... amúgyse nekem öltözik, hanem a többi lánynak. :D


Sminkkel ugyanez a helyzet. Ha szükségét érzi, hát tegye (főleg, hogy ez is leginkább a többieknek szól), bár nekem tökéletesen jó anélkül is; de ha nagyon muszáj, akkor se sokat, ha egy mód van rá.

2009. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nemtúlzottan barna bőr, mind1 h szolis vagy nem -e, viszont szolit annyira hogy a feneked meg a melled ne legyen hót fehér, alapozó semmiképpen csak egy minimális ne 10 centi vakolat :), körömlakk kézen, lábon sok szerencsét
2009. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!