Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon bejövök neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon bejövök neki, vagy felejtős?

Figyelt kérdés
Hali! Naszóval msnezek egy hapsival néhány hete, elhatároztuk, hogy ha minden ok,két hónapon belül sort is kerítünk egy igazi talira.( Barátkozunk, de valahol sztem flörtölünk is egy picit, szoval.. képlékeny a dolog..) A gond: pár hete van, hogy "eltünik" hosszú napokra ( ok, dolgozik, meg minden) , ha rádobok egy mailt, csakhogy érdeklődjek, mi van vele, szinte azonnal kapom a választ, hogy sajnálja, hogy nem írt hamarabb, csak semmi érdekes nem történik vele, meg ne haragudjak, nem felejti el a levelzésünket, tényleg annyi van, hogy nincs semmi fontos,amiröl irhatna. Msn-en még furább az egész- nem msnezünk naponta, de ha mindketten fenn vagyunk, akkor egy huzamban 3-4 orákat tudunk beszélni. Ami érdekes: ha érdektelen, semmitmondó dolgokról irunk, akkor " nincs semmi gond",minden megy a szokásos módon később. De sokszor végignevetjük az msn-es órákat, olyankor tényleg egy hullámhosszon vagyunk, istenien megértjük, szinte érezzük a másikat- na az ilyen beszélgetések után ujra eltünik.. Napokra,mintha megijesztettem volna, majd kapom a mailt, hogy ne haragudjak, csak épp semmi közölnivaloja nem volt...Most..eléggé meg vagyok " lőve, hogy mit is akar, miért ilyen, amilyen.. Szerintetek? Nem tudom, furcsa.. Lehet valaki "gyárilag" ilyen, és fogadjam el, vagy hagyjam a francba? Kösz!
2011. ápr. 12. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az MSN személytelen. Találkozz vele, és élőben döntsd el, milyen ember. Az online duma jó dolog, de nem pótolhatja a személyességet. Gondolom, nem online akarod élni az életedet... Ha nem ír rád, vagy ilyesmi, attól csak elkezdesz összevissza gondolni mindenfélét, ami vagy úgy van, vagy nem, de leginkább nem.

Ismerd meg személyesen, az lesz a legjobb mindkettőtöknek.

2011. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!