Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk az nálatok természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az nálatok természetes hogyha tetszik nektek egy lány mindig a szexről beszéltek vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel bejövünk egymásnak, tervezzük, hogy találkozunk. Viszont állandóan ilyen témákkal jön és attól tartok, hogy csak arra kellenék neki. :/ Az világosan el van mondva neki, hogy arra nincs esélye. :D
2011. ápr. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2011. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jót nevettem az utolsó mondatodon, aranyos : )
2011. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pl miket ir? :D

am te hány éves vagy? :D

2011. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17 vagyok. És mivel még nem voltam fiúval (amit tud) nem szeretném ha kihasználna. :D

Hát öhm kérdezte, hogy mit csinálnánk egymással, írta, h egész héten dugnánk, meg kinyalna már stb ... x) Mondtam, hogy ennyire ne tervezzen előre, majd eldől, hogy egyáltalán bejövünk-e egymásnak.

2011. ápr. 12. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm hát érdekes, mindenesetre figyelj oda! Mindenesetre én már voltam egy olyan fiúval aki szintén rengeteget beszélt a szexről és tudom, hogy nem csak arra kellettem. Nem abból tudtam, hogy mondta, hanem éreztem...ezt érezned kell majd neked is bizonyos idő eltelésével! Mindenesetre szakítottunk, többek között azért mert már idegegített ez az állandó téma.


L/19

2011. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!