Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elcsépelt téma, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elcsépelt téma, de érdekel a véleményetek. Szóval mennyire gáz az, ha egy lány nem szőrteleníti a nemi szervét. Egyáltalán szégyelni kell azt, ami természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 23:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell szégyellni, de a szőrös ma már nem divatos. Meg az sem mindegy, h mennyire szőrös. Lehet vki igénytelen, burjánzik ki a bugyiból a szőrcsomó, az azért már gusztustalan. De ha azért igazítod egy kicsit, nem hagyod 5 centisre nőni, rövidebbre vágod, sztem normális. Ez tőled függ, h neked mi a kényelmes és a barátodtól, h ő hogy szereti.
2009. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
nemkell szégyelni, de ez ma így működik. a hónaljat is szőrtelenítik, pedig azis természetes. mert egyszerűen nem mutat jól. rontja az összképet.
2009. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Egyéjszakás kalandhoz nem ideális, de ha van egy komoly barátod, aki szeret őt nem fogja zavarni.
2009. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy ha a nemi szerv szőrös az nem zavar, viszont a hónalj láb stb. legyen szőrtelen. 21/F
2009. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Ma már téllleg divatlett a kopaszbarack fazon. :)

Szvsz az orális hoz jobb is.

Ha a párodat nem zavarja, vagy kéri ,hogy haggy 1 háromszöget, csíkot , stb.. akkor ne zavartasd magad.

De szerintem a egy kis fazonigazítás mindíg kell.

2009. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Engem nagyon zavarna. Vagy teljesen csupasz legyen vagy csak egy kis csík maradjon. 21/F
2009. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Fazonigazítás azért "természetesen" nálam is van, de a csupasz az nem az én formám. Egyrészt úgy érzem magam mint egy 5 éves kislány, másrészt, sokkal nagyobb a fertőzések elkapásának veszélye. Szóval ha nevén akarom nevezni a dolgot, akkor azt kell mondjam, hogy gyakorlatilag csak a kimeneteleknél (vagina, anus), valamint a szeméremajkaknál van szőr. Így fazon is van, de a védelmi rendszerem is megvan :).
2009. jún. 13. 14:51
 8/34 anonim ***** válasza:
38%
Nagyobb a fertőzések elkapásának veszélye? Meg védelmi rendszer? Úristen ennyi hülyeséget már rég hallottam...
2009. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
12:40-es is én voltam
2009. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
60%

Szasztok! Nem is oan régen egy szintén ien kérdésre egy csaj azt válaszolta, hogy azért nem jó a kopasz, mivel összevissza pisili a hátsóját. Hát, régen röhögtem olyan jót, mint azon a válaszon! Ezek szerint a lányok 12-13 éves korukig öszzepisilik a teljes hátsójukat?!

Természetes... A pasik arcszőrzete is természetes, mégsem mindenki jár bozontos szakállal, és bajusszal.

Nem kell szégyellni, de nekem is jobban bejön a fazonigazított, vagy teljesen kopasz. Higiéniai szempontból is. És ugyan milyen fertőzést véd meg? Az evolució során a szőrők megjelenése az életkorral azt jelenti, hogy ivarérettekké váltak .Egy kislánynak akinek még nem szőrös, az hogy nem kapja el a fertőzést?

2009. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!