Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés, főleg lányoknak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés, főleg lányoknak! Vehetem ezeket jelzésnek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy rövid ideje barátkozok/ismerkedek, és feltűnt néhány apróság amit én úgy értelmezek, hogy talán vonzódik hozzám. Nem szeretném félreérteni, és olyan dolgoknak nagy jelentőséget tulajdonítani amiknek valójában semmi jelentősége, ezért teszem fel itt a kérdést, és várom a lányok véleményét. :) Egy vonaton szoktunk utazni reggelente, kb egy hete haverkodunk, és ő kezdeményezett.

Tehát az apróságok: feltűnt, hogy amikor beszélek hozzá, néha a számra néz egy-egy pillanatra. Valamint elég gyakran hozzám ér, néha kicsit erősebben és hosszabb időre odanyomja pl a vállát karját az enyémhez. (Egyébként kényelmesen elférünk egymás mellett, szóval nem helyhiány miatt)

Vehetem ezeket egyfajta jelzésnek, hogy vonzódik hozzám, vagy nem kéne még ezek alapján erre gondolnom?


2011. ápr. 13. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező, ezek egyértelmű jelzések.
2011. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen! Szokásos apró női jelzések. :)
2011. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. ápr. 13. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Húúú valaki be fog csajozni :D

Viccet félretéve, igen, ezek jelzések, szóval hajrá!

2011. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg apró jelzésekarra, hogy vonzódik hozzád.próbálkozz be nálla bizti nagyon tetszel neki vesziteni valód pedig nincs úgyhógy próbáld meg s sok szerencsét.
2011. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
IGEN ezek jó jelek sok sikert:)
2011. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen ezek az első jelek és csak utána jön majd a többi!! :)
2011. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hm, köszi a válaszokat! :) Ezen kívül korábban mielőtt elkezdtünk volna beszélgetni, volt még bámulás is. Észrevettem hogy néz, de csak nézett tovább, már már zavarba ejtő volt, el is fordultam. :P

Viszont ha jól tudom, van barátja. :S

2011. ápr. 15. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
ó pfff... van barátja? az érdekes lesz
2011. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10:24 vok.lehet hogy nemszereti a barátját. szeirntem kezd megismerni őt jobban és kérdezgess arról h van-e barátja.ha azt mnodja h igen de nem jó a kapcsolat akko nyert ügyed van.
2011. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!