Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimondottan lányoknak szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan lányoknak szóló kérdés, de azért a pasik is hozzászólhatnak!?

Figyelt kérdés

Állítólag ha két legjobb barátnőt összezárnának akkor valószínű rövid időn belül megkezdődne a rivalizálás!:)

Szerintetek igaz ez?

Ha igen akkor vajon hogy rivalizálnának egymással?

Csajok volt már olyan hogy valamiféle verseny alakult ki közted és a legjobb barátnőd között?

Mi volt ez?

Ki nyerte?

Csak játék volt vagy a végén már komolyra is fordult a dolog?

Aki veszített annak "mi volt a büntetése"?


2011. máj. 28. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan barátnőm, akivel a rivalizálás rontott bele a kapcsolatunkba. Mindig is más stílust képviseltünk, ő fiúsabb, lazább volt (mind öltözködés, mind viselkedés terén), én pedig inkább nőiesebben öltözködtem, és kevésbé volt (még most is) heves a természetem.

Ahogy elkezdtünk "felnőtté válni", ő stílust váltott, ő is inkább nőiesebben kezdett öltözködni, stb., de (és ezt abszolút nem nagyképűségből mondom) nekem mindig is nagyobb sikerem volt a srácok körében, és őt ez eléggé bántotta. Egy idő után folyamatosan kritizálta a külsőmet, ha megtetszett nekem egy srác, egyből rámozdult. Egy ideig ez egészséges keretek között folyt, de amikor elfajult a dolog, megmondtam neki, hogy nekem olyan barátnő nem kell, aki azzal próbálja növelni a saját önbizalmát, hogy az enyémet aláássa.

Megbeszéltük a dolgokat, és nem szakadt meg a kapcsolat közöttünk, de már nem olyan, mint volt. Még mindig vannak apróbb húzásai, de tudom kezelni őket...:)

19/L

2011. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyesmi sosem volt. Az általános sulis-középsulis legjobb barátnőm, akivel elkezdtem az egyetemet, mindvégig teljes más volt a stílusunk, szóval nem tudtunk volna min rivalizálni. Külsőre szinte teljesen ugyanolyanok voltunk, tanulni is együtt tanultunk, az érettségink is szinte teljesen ugyanúgy sikerült. Pasik terén is más az ízlésünk, így ebből sem volt soha gond. Ő aztán átkerült másik egyetemre, nekem meg itt lett egy új barátnőm, vele sincs ilyesmi. Szintén más az ízlésünk a legtöbb dologban, én hat éve foglalt vagyok, ő meg folyamatosan csak kavargat. :) A tanulmányunk alapján sem versenyzünk egymással, öltözködésben sem, szóval... Nem, az én életemben sosem volt jellemző az ilyen konfrontáció a barátokkal.

20N

2011. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem ez csak akkor igaz, ha az egyik a másikat le akarja körözni, vagy azt érzi, h ő "lejjeb" van a másiknál.

ha két, egymást egyenrangúan kezelő barátnőt veszünk, sztem nem igaz.

Mert pl. volt legjobb barátnőm is ezt tette. Mindketten szépnek mondhatóak vagyunk, (nem nagyképűség, de tényleg az átlagnál szebbek vunk).

Akármi kiemelkedő dolog történt velem, pl. kaptam kutyát, neki is lett és társai. Akivel én beszélgettem, ő is aztán. Egyszer elmondta, hogy szte én sokkal szebb ok, mint ő, és ő emiatt mindig rosszul érzi magát velem, ha társaságban vagyunk. Minden létező fiúra rámozdult a baráti körben, hogy kompenzálja ezt az érzést. ( Ő a tipikus "jó csaj", aki kéne egy éjszakára, de feleségnek nem kéne. Én pont az ellenkezője. Nem vagyok bevállalós, zárkózottabb vagyok, velem nem lehet flörtölni, inkább savanyúnak tűntem mellette.) Ennek 10 éve.

Sajnos ő versenynek vette, pedig nem szabadott volna a fiúzást. Komolyra fordult a dolog.

Ilyen olyan okból sértődések lettek, kölcsönösen megbántottuk egymást, apróságokkal. Amikor ő akart békülni, én nem akartam, amikor én akartam, akkor ő nem.

Eltávolodtunk egymástól.

Én azóta férjhez mentem, nagyon boldog kapcsolatban élünk.

Ő kb a 10. fiúval van, úgy néz ki, mint egy modell, de nem hiszem, hogy valóban boldog, tehát a játszmát minden bizonnyal én nyertem.

Szerintem a legnagyobb büntetése, hogy belenéz a fényképalbumába, és mindenhol én vagyok.

Elvesztette a legjobb barátnőjét.

2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en es a legjobb baratnom meg veszekedni se veszekedtunk ,nagyon jol egyezunk
2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!