Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kontaktlencsések! Szex előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontaktlencsések! Szex előtt vagy után veszitek ki a lencsét?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, tudom. :) Szóval, ha este alvás előtt szeretekeztek, akkor még előtte kiveszitek a lencsét, vagy utána, mondjuk amikor kimentek letusolni? Tudom, hogy elsősorban az érzéseken múlik, de nekem speciel elég gyenge a látásom és rossz, ha csak egy elmosódott rózsaszín foltot látok a másikból.
2011. ápr. 13. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mikor hogy...Én sokszor már anélkül bújok ágyba, mert ahhoz már fáradt lennék, hogy utána még a lencsével is bajlódjak. Egyébként én is elég vaksi vagyok, sőt a párom is, szoktunk is vele poénkodni...:)

Szóval ahogy gondolod, ha szereted látni is akkor csak utána vedd ki.

2011. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a sex miatt nem veszem ki, az viszont valóban igaz, hogy ha este kerül sor a dologra, akkor általában már nincs a szemem.


személyes megjegyzés: utána nem zuhanyozni kell, hanem összebújni és együtt elaludni. aki utána a fürdőbe megy annak valami baja van...

2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha a szemedbe élvez a srác,akkor vedd ki mindenképp.De amúgy minek vennéd ki?Majd elalvás előtt.
2011. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha előtte veszem ki, akkor nyilván azért, hogy ne kelljen utána még ezzel bajlódni (mert ugye nem csak felülök és hopp kiveszem, hanem előtte kezet kell mosni), viszont vaksinak lenni se jó, szóval nagyjból én is úgy vagyok vele, ahogy az első válaszadó is írta. :)


Második: nyilván nem pattanok ki rögtön az ágyból és rohanok a fürdőbe, de általában elalvás előtt azért elmegyek tisztálkodni.

2011. ápr. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!