Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Köszönt, de nagyon meglepődtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönt, de nagyon meglepődtem, és nem köszöntem vissza. Hogy tudnám tudtára hozni, hogy nem bunkóságból nem köszöntem vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, akit a buszon/buszmegben szoktam látni (nem ismerem). Régebben adott jeleket, hogy bejövök neki, és 2 alkalommal rám is köszönt, de én mindkét alkalommal annyira megszeppentem, hogy nem tudtam visszaköszönni.:S Most utál, és nem is tudja, hogy nekem (is) bejön...:S Mit csináljak?

Amúgy ez a köszönéses és jeleket adós időszak már hónapokkal ezelőtt volt. Már rám sem néz...

Ő 16/F, én 15/L.


2009. márc. 2. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjél neki, ha látod.
2009. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom most az jön, hogy legközelebb köszönjek rá én... de én nem merek.:S Sehogysem... Bármennyire is akarom, nem tudnék egy sziát odadobni neki.:S
2009. márc. 2. 16:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Na igen...:D
2009. márc. 2. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ha a tudtára szeretnéd hozni, hogy tetszik neked, akkor a köszönés az egyetlen módja (a szóba elegyedésről már nem is beszélve...).
2009. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, hátha valaki tudna más ötletet adni, hogyan tudnám tudtára hozni... mert a köszönés nem megy.:(
2009. márc. 2. 17:04
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

gimiben volt egy srac, fulig szerelmes voltam bele:)

mikor koszont hirtelen en nem, aztan mikor en koszontem O nem fogadta...eleg fura volt...ma mar csak gyerekessegnek tunik az egesz:)

koszonj neki ha latod, batran es hatarozottan, esetleg kerdezz tole valamit:)

2009. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Megmondod neki, h bocsi, h múltkor bunkó voltál és nem köszöntél vissza.
2009. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de nem merem.:D
2009. márc. 2. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Húzd fel a pólódat a nyakadig és ne vegyél melltartót! Az lesz ám a meglepi! :D


Na de komolyan: Az ismerkedés az bizony a köszönéssel kezdődik. El ne szalaszd a lehetőséget!!


25/f

2009. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de nem megy...

még ha egyedül lenne.:) de sajnos mindig a haverjaival van, és egyszerűen nem merem:D

2009. márc. 3. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!