Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és a fenekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és a fenekem kicsit nagyobb az átlagnál, egyébként a testem többi része normális, arányos. Ez nagy hátrányt jelent a lányoknál?

Figyelt kérdés
Lányok: mennyire veszitek ezt figyelembe?
2009. márc. 2. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fiúnál absz. nem nézem,hogy milyen a feneke.Nem érdekel egyszerűen,viszont a felsőteste annál inkább:) ..
2009. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
2009. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem hátrány, mert hát nagyon sok lány van aki mikor benne vagy akkor szeret valamibe belekapaszkodni. Az én páromnak is van azért feneke és nagyon jó hogy nem kell keresni hanem egyből megvan. Amúgyis ugye egy csontos feneket fogdosni nem túl izgató dolog.
2009. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!