Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne nektek egy nem túl magas (175cm), nem túl vonzó (legalábbis a plázacicák számára nem), nem túl nagydarab, de normális pasi, aki egyébként poénos, és lehet vele rendesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
be
2010. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet megállapitani fogjátok már fel.. -.-'
2010. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így ebből a pár jellemzőből nem lehet megmondani. Nekem fontos a külső h jól nézzen ki, és utána már jöhet a többi. Persze egyénenként változó h kinek mi jön be.
2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a poénos és értelmes pasikat,de azért ne legyenek rondák sem,mert akkor megette a fene,ha az én ízlésemnek külsőleg nem felel meg.Más szóval nem az a típus,aki bejön,mielőtt még azt gondolnád,hogy nagyok az elvárásaim.Persze,belsőleg legyen rendben,de azért nem árt,ha valahogy kinéz,és ad a külsejére olyan szinten,hogy ápolt.
2010. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy kép nem lenne rosz
2010. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
be...ha ilyen vagy akkor dobj privit:D
2010. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem túl magas (175 cm) Nem mindegy, hogy 15 évesen vagy 20 évesen vagy ilyen magas.
2011. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minimum +7 centivel , mert így lenne akkora mint én.
2014. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!