Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti elmondjatok a baratnot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti elmondjatok a baratnotoknek, hogy hany novel fekudtettek le elotte, ha az megkerdezi? Ha igen akkor az igazat mondjatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanám el neki? Persze hogy az igazat mondom. Sosem hazudtam még ilyenekkel kapcsolatban. Sőt még azt is elmondom a barátnőmnek milyen pózokba csináltuk meg hasonlóak. Persze csak ha kérdezi.
2009. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
94%

Hát én elmontam...............és nem lett belöle semmi galiba hála égnek.............de ezt mindenki jol gondolja meg mert nem minden egyén kezeli jol az éppen adott válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!szal ha értelmes az illetö akko fel tuggya fogni hogy az embernek vannak szükségletei szal élete során nem 1 el fog lefeküdni.

22\F

2009. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pont ma vallotta be a barátom hogy én voltam neki az első és azért kamuzott hogy ne égjen be h még szűz és nagyfiú legyen a szemembe:)tök édes volt és tök örültem neki
2009. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes elmondani mindent mert utólag a fejedhez fogja vagdosni ha kidől a liszt.Ne is igen emlegesd a volt nöidet.Mondd neki h ő a legjobb stb.Én így tapasztaltam,nem jó a túlzott őszinteség sem sajnos.
2009. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!