Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ti egy kapcsolat elejen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti egy kapcsolat elejen kb.3het utan azt mondjatok baratnotoknek h "szeretlek" komolyan gondoljatok ezt v nem, persze azelott meg nem ismertetek egyaltalan egymast? Kort is irjatok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
en nem mondom levegőbe, nálam nagyon sokat jelent, ha már láwolom :D
2010. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem szoktam csak úgy dobálózni ezzel a szóval...nagy a súlya neki. velem sajnos már sok lány csinálta, hogy csak úgy mondta aztán kidobott:( De én mindig komolyan gondoltam:)


17/F

2010. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Silber ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is ahhoz a szűk csoporthoz tartozom, aki csak akkor mondja ki, ha tényleg úgy is gondolja. A csajok nem így vannak ezzel, ők minden kötődésre rögtön azt mondják, hogy "szeretlek!". És ha ők mondják, akkor ezt elvárják tőled is... Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy kötődöm hozzá.
2010. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!