Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam 2 honlapot amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam 2 honlapot amik szerint ezek ingyenes szexpartner hírdetők. Ezeken a honlapokon tényleg lehet ingyenes szexpartnert találni? Szal ezeket ingyen igénybe lehet venni? Főleg az utóbbi érdekel, hogy van-e valóságtartalma és tényleg ingyenesek-e?

Figyelt kérdés

A 2 honlap:

www.szextali.hu/?18

www.szexelj.com/?oldalid=19&set_adult=yes


2011. ápr. 13. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gumicsizma.hu
2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szánalmas... :D
2011. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor kamuk a honlapok??

Egyiken smst is lehet küldeni a kiszemelt embernek.Akkor az hova mehet??

2011. ápr. 15. 12:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Az sms-t a hirdető kapja meg. De a szolgáltatások fizetősek, vagy kamuk a felhasználók.


Gondolkodj. Hány normális erkölcsű lány tesz fel magáról arcos meztelen fotót egy nyilvános oldalra? Hány általad ismert, normális lányból néznéd ki, hogy azt írja ki bemutatkozásként, hogy "tömd meg mindegyik lyukamat"?:D

2011. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
osztom a 2.jára hozzászóló cimbi véleményét! gááázpalack!!!!
2011. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Am vannak olyan oldalak, ahol tényleg találhatsz. (smpixie?)

Társkeresőket is használják páran erre.

2011. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Áh Felejtsd el. Inkább ismerkedj lányokkal. Emberi kapcsolatok amúgy is sokkal értékesebbek mint neten valami no name. És ja feltételezem te se néznéd ki normális lányból amit 3. írt.


Na hát vagy kamu, vagy valami de nem real.

2011. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4. hozzászólonak:Hidd el van bőven könnyű vérű lány errefele.És igen gondoltam arra hogy nem a normális erkölcsűek rakják ide fel magukat.
2011. máj. 3. 14:31
 9/13 A kérdező kommentje:
6.hozzászólás:és aza smpixie komoly honlap??És tényleg lehet találni ingyenes akár egyéjszakás szexpartnert??
2011. máj. 3. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy nem a legmorálisabb erkölcsűek de nem hogy nem erkölcsösek hanem urvák.


Igazából én is néztem és egy büdös szó nincs arról hogy ez most mégis mi a faom, ingyenes vagy fizetős vagy mi?? Ez máár önmagában elég érdekes. Meg érted, a bemutatkozó szövegek is olyan műk komolyan mint egy hivatásos uva. Na nem mintha kizárt lenne.


Sokkal jobban jársz akkor már ha elmész egy szórakozóhelyre és összejössz egy lánnyal.

2011. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!