Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi sok hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi sok hülye k*rva p*csa az országban? Most komolyan erre van "kereslet"?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom hogy akár 2 métert teszek mindenhol látok egy plasztikcicát.... annyira visszataszító ... nemtudom mi szeretni való van abban hogy minden pasinak odaadják magukat... meg had ne soroljam... csak én vagyok így ezzel?


Egy "normális" (szubjektív hogy kinek mi a normális) 17 éves lány


2011. ápr. 13. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

mert a tv ezt sugallja. hihetetlen mennyire tudnak manipulálni. főként a viva tv. a nyomi tini meg kétpofára eszi amit ott lát meg hall.

20f

2011. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen persze. Ezek a csajok odamennek a szembejövő pasihoz, azmeg rögtön megba***a. Az igazi lányokért küzdeni kell...
2011. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugiiii :)


Ne húzd fel magad, mégis mi aggaszt?

Persze biztos idegesítő, rontják itt a lányok imidzsét mi? :D


De ne aggódj, jut neked is fiú! Méghozzá olyan aki majd direkt olyannak szeret amilyen vagy. Képzeld nekem sem esetem a sok műbaba. Általában úgy is egy magukhoz hasonló vágynak, szóval megtalálja zsák a foltját, meg te is a párodat előbb utóbb. Csak türelem és ne húzd fel magad, árt a szépségnek :P

2011. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17/f az lemaradt :)
2011. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

részemről nem erre van kereslet...sőt... minden vágyam egy ''normális'' lány

19/F

2011. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"annyira visszataszító"

"szubjektív hogy kinek mi a normális"


Ellentmondasz önmagadnak.

2011. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lennél normális, ha nem akadnál ki ezen ennyire ilyen trágárul...

Mindenki tisztában van a mai világgal, attól még, hogy nem írja ki kérdésbe olyan felháborodva...

2011. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez van... és akkor nem is beszélve az olyan "kur*vákról" akiről kinézet alapján meg sem lehet mondani, hogy az, csak később jön a felismerés, hogy mekkora egy "szakadék".
2011. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!