Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? (lent bőv. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

7.-es lány vagyok, nagyon tetszik egy 8.-os fiú.

De teljesen közömbös velem, ugyanúgy viselkedik velem is, mint minden lánnyal, mondhatni sehogy.

Közel lakunk egymáshoz, ha összefutunk az utcán, akkor mindig köszön, de a suliban nagyon ritka, ha köszön pedig többször is találkozunk egy nap.

Nem igazán tudom, mit tegyek, ugyanis ha esetleg rászánnám magam, hogy teszek valamit az ügy érdekében, akkor se mennék sokra, ugyanis nagyon bizalmatlan, és nem igazán nyit az emberek felé. (Ahogyan én sem.)

Máshoz se mernék oda menni, de hozzá meg főleg nem, mivel amint már írtam nagyon bizalmatlan.

Mit tennétek a helyemben?

14/L


2011. ápr. 14. 15:29
 1/2 MiccMucc válasza:

Szia!

A te korodban nekem is volt egy ilyen esetem :)

Én bátor voltam és odamentem hozzá...jót beszélgettünk és utánna 2 évig jártunk együtt :)

Szóval szerintem mindenképp érdemes egy próbát tenni :) tudod,aki mer az nyer :) sok sikert

2011. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, aranyos vagy. :)
2011. ápr. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!