Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a 6 éves kisfiammal elmegyü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 6 éves kisfiammal elmegyünk fürdőbe, akkor fürdés után a női vagy a férfi tusolóba menjünk be? 29N

Figyelt kérdés
Ha a női tusolóba bejön velem akkor meztelen nőket fog látni. A férfi tusolóba pedig nem engedném be egyedül. Szerintetek rámszólnának a férfiak ha bemennék vele a férfi tusolóba lefürödni? Mások hogy oldják ezt meg?
2011. ápr. 14. 15:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

engem is zavarna ha nőibe 6 éves fiút hoznak be...

de amúgy van megoldás, vidd be úgy, hogy eltakarod a szemét, vagy megkéred csukja be, és akkor te le tudod tusoltatni, meg öltöztetni

és akkor ő se lát meztelen nőt, nőket se zavarja, hogy fiú nézi őket, szóval szerintem így megoldható

de azért próbáld ezt minél kevésbé zsúfolt helyen

2011. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
úgyis fog látni meztelen nőket, szóval mind 1. vigyed nyugottan
2011. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Én nem engedném senki ismeretlennel a férfibe egyedül. Azt nem tudom miért probléma, ha meztelen nőket lát. Nem hiszem, hogy azt ott zuhanyozó nők szólnának érte. Én már láttam többször, hogy behoztak kisfiút az öltözőbe, zuhanyozóba, sőt én magam is vittem be az unokaöcsémet, amikor 5 évesen velem jött strandra.
2011. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha nem Down-kóros, akkor azért már illene tudnia egyedül fürdeni 6 évesen :)
2011. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

6 éves és nem tud egyedül zuhanyozni/gyorsan lelögybölni magát, de azt már tudja, hogy milyen szégyellősnek lenni, meg tudja, hogy mi a punci meg a cici? Hát ez nekem elég gázul hangzik, kedves anyuka.

Egy biztos: ha ilyen helyzetben lennék a gyerekemmel, akkor sehova se vinném, hanem otthon bevágnám a kádba ücsörögni. Addig meg semmi baja nem lesz a strandvíztől, nem kell kalitkában nevelni a gyereket élete végéig.

2011. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem menjél be a férfitusolóba és tusolj le Te is, gondolom a férfiak nem fognak megharagudni."


Hát persze! :D Én is bemegyek legközelebb a női zuhanyzóba végülis miért haragudnának a nők? :D

2011. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, amúgy meg 10 év és csak puncit fog kb. látni egész nap, méást nem is, szóval tökmindegy.
2011. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

ő sztem az a legjobb, ha megkérsz vmi szimpatikus apukát aki a fiával van mondjuk vagy vmi ottani dolgozót, h figyeljen rá oda, és bemegy a férfi öltözőbe, te meg a nőibe.


Egyébként 4-5 évesen kezdtem maszturbálni nem tudm mi miatt kezdett érdekelni korán, de ez van...

2014. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!