Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a boxerban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a boxerban feláll?

Figyelt kérdés

Nem szeretem mert összeverem és sportolni meg végképp nem tudok benne.

Nem tudom féken tartani. Nagy a szabadsága, a mozgástere.

Zavar,hogy mindenfelé elkószál és nem marad a helyén.

Nem tudokígy semmi másra koncentrálni.

Még a sztreccsboxer is veszélyes.

Valamenyit fog a kis gazfickón de nem szeretem,hogy egyszercsak nem a megszokott helyén van. És innentől már nagyon kell igyekeznem,hogy eltereljem róla a figyelemem.

Az meg nagyon kínos lenne ha a boxerban akárhol ahol éppen vagyok meredezni kezdene.

És akkor nem is beszéljünk arról ha lány van a közelben.

A hagyományos,a fecske gáz?


2009. márc. 2. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

(ugy írtál fent, mintha " " külön életet élne. xDD)

hát, nem kövezném meg a barátomat, ha fecske lenne rajta, de azért a boxer sokkal szexibb. boxer alá fecske? :D vagy celluxozd le. (csak vicc, egy sorozatban volt. xD)

2009. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szárú nadrágban nem látszik annyira, rövid nacinál már kikandikálhat. Ezért éljen a háromnegyedes gatya. :)
2009. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

boxer alá fecske? ne már


olyan rossz a fecske? Azt hallottam,hogy vannak olyan lányok akik azért szeretik megnézni a csomagot ott elől.


MI ROSSZ EGYÁLTALÁN A FECSKÉBEN??????

Idővel úgy is lekerüül,nem? Addig nem mindegy

2009. márc. 2. 21:02
 4/18 anonim válasza:
21%
azt hallottam h. mikor feláll és nem lát senki a fele körül kicsit törd meg ettől nem folyik több vér a farkadba és kiáll a merevedés
2009. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A háromnegyedes a térd fölé érő??
2009. márc. 2. 21:03
 6/18 A kérdező kommentje:
bütyköt ne kössek rá?
2009. márc. 2. 21:04
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindenki szóljon mindenkinek ,hogy a lányok jöjjene ide és mondják el miért nem jó a fecske. ok?
2009. márc. 2. 21:10
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Vegy(él)en feszesebb boxert ami hozzáfogja a hasadhoz vagy mihez xd
2009. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Boxer vagy gatya, az a fő hogy fogja hozzá, mert eléggé gáz :P
2009. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögtem....igaza van az első válaszolónak:)Lehet alá fecskét húzni az kicsit vissza szoritja....:D
2009. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!