Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a boxerban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a boxerban feláll?

Figyelt kérdés

Nem szeretem mert összeverem és sportolni meg végképp nem tudok benne.

Nem tudom féken tartani. Nagy a szabadsága, a mozgástere.

Zavar,hogy mindenfelé elkószál és nem marad a helyén.

Nem tudokígy semmi másra koncentrálni.

Még a sztreccsboxer is veszélyes.

Valamenyit fog a kis gazfickón de nem szeretem,hogy egyszercsak nem a megszokott helyén van. És innentől már nagyon kell igyekeznem,hogy eltereljem róla a figyelemem.

Az meg nagyon kínos lenne ha a boxerban akárhol ahol éppen vagyok meredezni kezdene.

És akkor nem is beszéljünk arról ha lány van a közelben.

A hagyományos,a fecske gáz?


2009. márc. 2. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem vegyél fel tangát, arra harisnyát, arra fecskét, arra boxert, arra cicagatyuszt, arra jégeralsót, rá még farmert, kezes-lábast és tuti nem fog állni
2009. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem meg kösd le... Amúgy meg vehetsz fel fecskét is, vagy olyan sokan látják milyen az alsónemüd ?
2009. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A 21:46-os már megválaszolta a kérdést :DDDD


Tényleg nem egyszerűen írtad le a kérdést... Szerintem gáz a fecske, de ha egyszer muszáj... mármint ha neked a boxer nem praktikus akkor hordj fecskét, úgyse lesz rajtad sokáig, úgy nem lesz ciki. Ruhában meg úgysem látszik :))

2009. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én is "fecskét" viselek mert kényelmes és úgyse abba megyek utcára.
2009. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

21:46-hahhhhahhaaahhha ha hah hah ha


Nézzétek nem kényeletlen nekem a fecske. Ne kényszerre gondoljatok. Amúgy a boxerért valóban nem rajongok.


MIÉRT GÁZ A FECSKE???? szóljatok már lányoknak is,hogy írják ide.


egy időben mindeni ilyet viselt a strandon.teljesen normális volt. Jött az amcsi divat,hogy rövidnadrágot kell hordani.Úszónadrágnak álcázottrövidnadrág.

Tény ,hogy ez nem áll olyan rosszul azon akin 20 kiló felesleg van.

Lehet kapni azért jó fecskéket is. Divatos,színes és abban is mutathat jól egy férfi.

Kétségtelenhogy a boxer mindenkinek jól áll.

Mi a baj a fecskével ??????

A férfiak szeretik a nőkön a tangát akkor a lányok mirét nem szeretik azt ami többet mutat?

2009. márc. 3. 20:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Én meg szeretem szívatni a lány padtársaimat, amikor nekem feláll, farmeren át kilátszik, és ha észreveszik ők jönnek zavarba! Fogalmam sincs miért, de ez inkább nekik kínos :D
2009. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem nem gáz a fecske (kivéve a tiszta fehér.. az olyan nagyapós) csak a boxer szexibb. A barátom is fecskét hord, mert nagyon kényelmetlen a boxer neki. Nyugodtan hordj fecskét, ha neked ez a kényelmes. 22/L
2009. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

utolsó


Hát ez az! az számít mi sex,mi néz ki jól snem a kényelem.

legalább te elfogadod.


A boxer a láfecske még nagyobb gáz.

Ezt azok találták ki aki szégyellik,hogy fecsét hordanak vagy olyan cipőben járnak,mint én.

2009. okt. 31. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!