Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó a meglátásom a lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a meglátásom a lentebb leírtakban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a csajok, ahogy idősebbek úgy egyenesen arányosan jobban értékelik a belső tulajdonságokat is egy férfiban. A másik észrevételem pedig, hogy az okosabb csajok is jobban figyelembe veszik a belső tulajdonságokat.
2009. márc. 2. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jók a meglátásaid.
2009. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tényleg jó a meglátásod, de tele vana világ eszetlen csajokkal, és a pasiknak ők kellenek :(...akkor is ha nem jó pasik..
2009. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen jó a meglátásod :)

De azért vannak "igényesebb nők"(nem tagadom én is az vagyok) akiknek a belső értékeken belül azért a kölső is fontos! Mert azért nem fogok egy olyan férfival leállni akinek 2 foga van és úgy néz ki mint aki 3 éve nem látott tükröt xD

2009. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"egyenesen arányosan...":D

Egyébként jók a meglátásaid

2009. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves 21:17

szerintem nem szélsőségekről van szó, hanem ugyanolyan kinézetű pasi, de belül más

vagy nem?

2009. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van! jól látod
2009. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, okos vagy.:D
2009. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokat számít a külső is. Főleg az első benyomásnál, de ezek szerint a belső tulajdonságokkal kapcsolatban is jó az észrevételem.
2009. márc. 2. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még én sem tudtam volna jobban elmondani:D

Inkább egy okos, értelmes srác, mint egy totál idióta, akármilyen jól is néz ki...

2009. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Engem pedig okosnak mondanak és tényleg nincs rossz eszem.

Nem vagyok csúnya se, de mégsem vagyok a nők bálványa...

2009. márc. 2. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!