Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Népliget térképre lenne...

Népliget térképre lenne szükségem. Tud segíteni valaki az alább leírtakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kirándulást szervezek és segítségre lenne szükségem. Olyan térképet keresek a neten, amin egyszerre látszik hogy hol van a cirkusz, planetárium és közlekedési múzeum.


Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen messze vannak egymástól. (plusz jó lenne egy térkép, hogy ne tévedjünk el)


Első állomás a Planetárium (13.00 óra lefoglalva), majd aki akar, az megy a cirkuszba (van előadás 15.00 órakor), a többi jön velem a múzeumba. Tudja valaki, kb. mennyi idő a múzeum végigjárása?

Ha hamar megnéznénk, akkor várnék ötleteket, hogy miket lehet még megnézni, ami a közelben van.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Planetáriun a Népligetben van. A cirkusz és a közlekedési múzeum pedig a Városligetben
2011. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Óó, tényleg! Kevertem a szezont a fazonnal. :)

Látszik, hogy igen ritkán járok arra. (kb. 6 évente egyszer)

2011. ápr. 21. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Izé... a Planetárium az Népliget, de a cirkusz meg a múzeum az Városliget. Figyelmesebben szervezz!
2011. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy a Planetárium is ott van :(

Nem vagyok budapesti. Most világosodtam meg, hogy van Népliget és van Városliget is.

2011. ápr. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!