Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülne egy 12 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülne egy 12 éves lány egy fiútól a szülinapjára? (esélyes hogy összejövök vele;) ) ja és a szülei eléggé gazdagok ( 12/F )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hat ha a 21:28-ra kuldod a gyermek vedelmet a te bajod is meggyulik nem csak az ove.a lenyeg az h en meg 12 eves koromban babaztam es tanultam nem pasiztam de hisz mindenki maga tudja.ahogy a tobbiek is mondtak egy plussmaci, bon-bon,csokor virag,karkoto attol fugg h mi a gusztusa a sracnak is.

20/L

2011. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondoltad komolyan, hogy rám küldöd a gyermek védelmet, mert kezdek félni. Jajj. első voltam.
2011. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2.neharagudj a pontatlan fogalmazásért , és a 21 28 as is én voltam. Csak nem láttam az első válaszolót. :)
2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!