Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a túlzott féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés
A barátnőm megfenyegetett, hogy balhét csap, ha facebookon visszaírok egy lány ismerősömhöz, aki az egyik bejegyzésem alá írt. Régóta együtt vagyunk, de a mai napig korlátozza mindenemet. Nem szabad nélküle sehova se mennem, facebook chaten sose lehetek elérhető, msn-ről ne is beszéljünk... de ez most kicsit betett, hogy nem válaszolhatok az ismerősömnek, csak azért mert ő lány
2011. ápr. 14. 22:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
ez beteges :D
2011. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ja, és ha válaszolok neki, ezekkel a mondatokkal áll elő, hogy 'akkor ő fontosabb mint én?' ... :/
2011. ápr. 14. 22:44
 4/35 A kérdező kommentje:
Én leszarom a facebookot, meg az egész netes világot, de nem lehet vele megbeszélni :S
2011. ápr. 14. 22:45
 5/35 anonim ***** válasza:
hagyd ott az már birtoklás amit csinál...vagy add neki vissza amit ő tesz veled...
2011. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Beteges. Hagyd ott ezt a buta korlátolt libát.
2011. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
írjál nyugodtan facebookra,ha szól a csajod,megdugod aztán lenyugszik:D
2011. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
régóta járunk (4 éve) és ezek ellenére szeretem, de nem tudom mivel nyithatnám fel a szemét hogy nagyon rosszul látja a dolgokat. :/
2011. ápr. 14. 22:48
 9/35 anonim ***** válasza:
4év után már hiába beszélsz neki ugyse fogná fel
2011. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
amúgy azt akarja, hogy a másik csaj szemében én rossz legyek. nyilván azért nem válaszolnék, hogy úgy gondolja hogy én beképzelt vagyok..:D túl sokat engedtem neki régen, és ma már úgy érzi, minden úgy van ahogy ő gondolja. ha máshogy mennek a dolgok, hisztizik. mint egy rosszul nevelt kisgyerek
2011. ápr. 14. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!