Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékenység minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység minden esetben önbizalomhiány? Hogy lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

marmint, az onbizalomhiany ellen..


21, l


2011. okt. 12. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy látom az ismerőseim példáján, hogy igen, többnyire önbizalomhiány. Amikor az agyad tudja, hogy nem fog megcsalni a párod, mégis megöl a féltékenység, az önbizalomhiány.

De ott a másik fele a dolognak, amikor pl már történt egy megcsalás, vagy akármi, amitől a másik fél már elvesztette a bizalmat. Akkor nem feltétlenül jelent önbizalomhiányt, csak bizalomhiányt :) Remélem, érthetően fogalmaztam

2011. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, engem még nem csalt meg.. csak az exemnek voltak apróbb flörtölgetései amik nekem rosszulestek.. :S most meg csak szimplan aggodom.. :S
2011. okt. 12. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... Lehet hogy a másik fél ad okot a dologra. Én már a flörtöléstől is falnak megyek, mondjuk csalt már meg az előző párom, éppen ezért szerintem képtelen vagyok bárkiben is megbízni. Mondjuk ha valaki zsigerből féltékeny, az lehet önbizalomhiánytól.


Meg kell kérdezni tőle, hogy a flörtöléssel csak a saját hiúságát legyezgeti-e, avagy kifelé kacsingat.

2011. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a mostani nem flörtölget..
2011. okt. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!