Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lánynak nagy az orra?

Figyelt kérdés
Az én orrom nagy ami nagyon zavar többen meg is szóltak érte h nehogy leüssem őket....sajna még túl fiatal vagyok ahoz h megműtessem :(
2011. ápr. 15. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kép? attól függ mien nagy.
2011. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ... Én volt, hogy először fényképen láttam egy srácot, előnytelen beállítás is volt, és a nagy orra miatt egyáltalán nem tetszett a képen, ki is jelentettem, ebből biztos nem lesz semmi.


Találkoztunk, és annyira tetszett a személyisége, és az összkép (külső), hogy teljesen megszerettem. Egy évig voltam vele. Ha most megkérdeznének, azt felelném, ő egy nagyon helyes srác, mert így is gondolom:).


Ennyit a nagy, vagy kis testrészekről:).

2011. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy túl fiatal vagy a műtéthez. Tudtommal nincs korhatár.
2011. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is nagy volt, de aztán magától rendbejött :)

nem hittem el, mikor mondták, de úgy lett.

A serdülőkor idején hol az egyik, hol amásik testrész nő hirtelen. Így egy időre aránytalanná válhat az arc is. De hamar utóléri a többi rész, így hamarosan szép harmonikus arcod lesz.

Csak addig kell kibírni. De elárulok egy titkot: a fiúknak mindegy. Egyben látják a nőt. Vannak népszerű, vonzó lányok, azok körül donganak. És ez nem a testméretektől függ, (esetleg a mell és popsi)inkább a fellépéstől. Másrészt aki népszerű 13 évesen, nem biztos, hogy az lesz a legnépszerűbb 19 évesen is. Akkorra már sokkal árnyaltabbak a dolgok.

Szerintem így látatlanba is, semmi szükséged nem lesz megműttetni- egyrészt még sokat alakul, másrészt nagyobb orrot is lehet jól viselni.

17 évesen már sokkal jobb lesz. Az orrod is, meg a fiúk is sokat okosodnak addig.

Addig mit tehetsz? jó frizura, smink esetleg, ékszerek nagyon sokat tudnak változtatni (komolyan, cm-eket)

Ha engedik, hordj hosszú, lelógó fülbevalót! Az minden lánynak nagyon jól áll. Ha nincs kilyukasztva a füled, hordhatsz klipszet. Nyaklánc, vagy kendő a nyakban, eltereli a figyelmet.

Inkább oldalt válaszd el a hajadat, mint középen!

Szedd ki a szemöldöködet formára!Semmiképp ne legyen vastag, összenőtt!

Ha lehet, fess magadnak szép hosszú, fekete pillákat! nagyon enyhén a szemöldököt is hangsúlyozhatod!

Egy kis pirosító(csak annyi, hogy ne is vegyék észre) a pofacsontokra, csodákat tesz.De nagyon finoman! (mi a rúzs pici pöttyét szoktuk testápolóval eldörzsölni az arcon)

Növessz hosszú hajat! Hordd lazán, hullámosan, de az arcból kiemelve!Ha fodrászhoz mégy, kérd hogy olyan frizurát csináljon, ami kisebbíti az orrot!

Melyik testrészedre vagy büszke? Azt ki kell tenni, ki kell hangsúlyozni, ráirányítani a figyelmet.

Aki meg beszól, az ha nem szólna be az orrodra, akkor beszólna a ruhádra, vagy a csípődre, vagy bármire. Az ilyeneket le kell torkollni!Neki is van hibája, lehet, hogy fájóbb a tiednél. Ha nagyon piszkál, ne sajnáld megszégyeníteni, akkor csendben fog maradni.Kivéve, ha fiú, mert akkor ebben az "érett" formában próbálja kifejezni az érdeklődését.

Sok kamasznak, bakfisnak lesz hirtelen nagy orra, ez 2-3 évig tart.

[link]

[link]

[link]

Barbra_Streisandnak is elég komoly darabja van, mégis, mennyien imádják. Az enyém is ilyen különben, és kifejezetten szép nőnek tartanak azért.

[link]

2011. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!