Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy ez nekem? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ez nekem? (fontos)

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és lassan kezdek depis lenni...

a külsőm miatt, mindenki azt mondja hogy egy helyes gyerek vagyok és egyáltalán nem vagyok ronda, és nem csak rokonok hanem idegenek is, de ha belenézek a tükörbe egy ronda embert látok és felismerem a problémát de egyszerűen bárhogy akarom nem tudom levetkőzni a gátlásaimat

egyébként nagyon jó humorom van, de elnyomja ez a szarság már bocsánat... esetleg valami tanács? kérlek titeket komoly válaszokat :S


2011. ápr. 15. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
és persze hogy párkapcsolat terén üt vissza.. 1 barátnőm volt eddig kb 3 éve
2011. ápr. 15. 10:51
 2/5 anonim válasza:
Nos, ha sokan azt mondják, hogy szép vagy akkor az úgy is van. Az a fontos, hogy lelkileg elfogadd magad. Egyébként én is ebben szenvedek lelkileg.
2011. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hianyzik az onbizalom es a sajat tetszes.en is igy voltam amig azt nem javasoltak hogy a youtube-n nezzek meg egy par videot.ha gondolod te is megnezheted oket es mar is jobban erzed magad csak kell higgy sajat magadban.a cimei a videoknak:a titok es itt mar elo jon a tobbi is.sok sikert
2011. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem bízol önmagadban, amíg nem gondolod úgy, hogy értelme van az életednek, addig hiába teszel bármit, senki nem fog "szép fiúnak" látni. Próbáld építeni kicsit az önbizalmadat, ehhez neten rengeteg anyagot találsz, hogy hogyan is lehet, próbálj célokat találni az életedben, próbáld valakinek érezni magad! Persze nem szabad átesni a ló túlsó felére, hogy te vagy az isten, de azért ez hasznos hidd el! Hogy bízzon benned más, ha te sem bízol magadban?

Én 16 éves voltam, amikor előjött bennem az, hogy a tükörképemet gyűlöltem, nem éreztem értelmét annak, hogy élek. Akkor kaptam néhány könyvet, amiket kifejezetten tiniknek írtak, a pozitív gondolkodásról, gondolatok irányításáról, önbizalom növelésről, stb stb. Én ezekből tanultam és hasznosítottam rengeteg ötletet, azóta az évek alatt szépen lassan elfogadtam magamat olyannak, amilyen vagyok, elfogadtam, hogy ez nem jön be mindenkinek, elfogadtam, hogy vannak akik nem értenek velem egyet, viszont vannak céljaim, merek álmodni, tudom hogy értelme van annak, hogy én a világon vagyok, és ez akkor is bennem van tudat alatt, amikor éppen nagyon el vagyok keseredve! Nem másnak élsz, csak is önmagadnak, és amíg önmagaddal nem vagy tisztában, bizonytalan vagy belülről, addig ne várj sokat. Próbáld rendbe szedni magad, állítsd rá a haverokat, hogy ha hülye gondolataid lennének, akkor ne sajnáljanak, hanem adjanak egy tockost, hogy magadhoz térj, és végre lépj! Ne merülj el az önsajnálatban és a depiben, hiszen csak is te magad tudsz ez ellen tenni, mindaddig amíg nem merülsz el az érzéseidben olyan mélyen, hogy azok megfojtanak! 20/L

2011. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
legyen egészséges önbizalmad, és minden reggel mond el a tükörben hogy "helyes vagyok jó napom lesz, jó a hajam, jólnézek ki" menni fog :D
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!