Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Adott egy pasi, adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrOneTwo kérdése:

Csajok! Adott egy pasi, adott személyiséggel, namármost milyen tényezők a legfontosabbak szerinted, hogy a pasinak legyen még: izmos alkat, nagy ház, jó kocsi, sok pénz, nagy baráti kör, egyetemi végzettség, jó állás. Egyéb? / %-ban is feloszthatod/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint az első 4 fontos.

F/19

2011. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A sok pláza pcsának minden kell egyszerre, különösen az első 4. vannak rendes lányok, csak meg kell őket atlálni, 15/F.
2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Adott személyiség + ezek?


Nem vágom, hogy jön ez az elválasztás. Az én barátom nem túl izmos, nincs háza se kocsija se pénze, se nagy baráti köre, viszont egyetemen tanul, intelligens és művelt, és vannak céljai amikért kűzd. Kedves, humoros és a legjobb barátom.

Szóval én ezek alapján választok, nem egy ilyen "Milye van" lista meg százalékok alapján.....


22/L

2011. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pont ezért írtam hogy adott személyiség, hogy most ne azon legyen a hangsúly hogy humoros, jófej..stb.
2011. ápr. 15. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem te nem vagy tisztában a fogalmakkal! Amiket felsoroltál azok tárgyak, de nem személyiségjegyek!
2011. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ezek közül kell választanom:akkor én az elsőt választanám az izmos testalkatot de abból sem a túl izmosat.. az nekem nem tetszik elég , ha csak egy picit izmos csak.

Kiegészítésképpen nekem jobban bejönnének ezek a személyiségjegyek:műveltség, legyen normális, tisztelettudó,lehessen vele beszélgetni. Nagyjából ennyi.


%-ban is felosztom:) :

izmos testalkat: 70%

nagy ház:0%

jó kocsi:0%

sok pénz:0%

nagy baráti kör:0%

egyetemi végzettség:0% (hozzáteszem én szeretem a fizikai munkásokat is persze amelyik nem tajparaszt. :P )

jó állás:0%

egyéb: fentebb felsoroltam :D


20/L

2011. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz olvasni, amiket írtam nyilván nem személyiségjegyek!!! Tanulj meg olvasni!! ÁJJJJ, ÉSZ! :)
2011. ápr. 15. 19:30
 8/12 A kérdező kommentje:
neked köszi a választ 20/L :)
2011. ápr. 15. 19:32
 9/12 A kérdező kommentje:

de vannak azért kétségeim hogy a színtiszta igazságot írtad-e le 20/L?!! :P


MrOneTwo

2011. ápr. 15. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:

19:01 vagyok.


Kedves kérdező, miért olyan nehéz elhinni, illetve elfogadni, hogy a fent említett dolgoknál vannak sokkal fontosabbak?

2011. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!