Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Mit jelent ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Mit jelent ha a barátnőm, mindig becézget, többször megérint, simogatja a hátam?

Figyelt kérdés

Volt már olyan is, hogy mesélt valamit és közben szorosan fogta a kezemet, ő idősebb nálam, sokszor dicsérget, hogy milyen csinos vagyok, végigmér, ha szűk ruhában vagyok, stb.

Írjatok lécci, hogy ez mit jelent, köszi.


2011. ápr. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy óvatos. Szerintem rádmozdult... :-D
2011. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy elismeri a szépségedet.


Bár te mindenképpen bele akarod magyarázni, hogy vonzódik hozzád.

2011. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát..lehet hogy ő ennyire közvetlen.

De az is lehet, hogy egy mázlista vagy, és fenomenális örömöknek nézhettek elébe, ha egy kicsit huncutok lesztek;)

(én még nem láttam, hogy barátnők így viselkednének egymással, szerintem kíváncsi a csajszi, és megismerné a testedet közelebbről is...)

19/l

2011. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

13:26 - os, miből gondolod, hogy be akarom magamnak magyarázni, hogy vonzódik hozzám?

2011. ápr. 16. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapság már bármi lehet. Lehet csak így fejezi ki hogy szeret, vagy szerelmes beléd, vagy akármi.
2011. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izééékeh11 ***** válasza:

hát......mi nem ismerjük a barátnődet,lehet hogy csak ilyen közvetlen,vagy lehet az is hogy beléd szeretett.de ezt csak úgy tudod meg ha megkérdezed őt,mit szólna ahoz hogy ha ti ketten.....érted :D és ha benne lenne akor lezbi.ha meg nem,akkor csak nagyon jó barátnőnek tart :)

13L

2011. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!