Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van párja? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van párja? Nekem is lesz? Kellek így vkinek?

Figyelt kérdés

19 éves leszek... és bevallom őszintén, h elég nehezen élem ezt meg(bár elég viccesen hangzik)

Még az eddigi életemben nem csókolóztam, nem volt barátom se. És nem tudom, h egyáltalán lesz-e. A baj az, h ez a téma nagyon foglalkoztat, még akkor is ezen rágódom, amikor már kedvem sincs hozzá,sok mindennek a rovására megy ez és tudom, h tennem kellene ellene, de nem megy.

Gyakran vagyok ingerült és feszült. Próbálom leplezni, de katasztrófa ami bennem megy végbe. Nagyon vágyom a szerelemre és mindig nagy csalódottsággal élem meg, h nincs barátom.

Arcra, testalkatra nem tartom magam rossznak, persze rengeteg hibám van, de sztem nem ez a gond. Az arcomon van egy viszonylag nagy 1*1 cm-es anyajegy, de ha akarom tudom takarni hajjal. Amúgy 175 magas vagyok 56 kg. A melleim viszont kicsik 75/A a méretem.

szerintetek mit tegyek? Hiába próbálom nem udok nem vágyakozni a szerelemre. Szükségem van egy társra.

18/L


2011. ápr. 16. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. Ha nem ment el, kérlek írj Te nekem.
2011. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs kedved ismerkedni? :)
2011. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na most képzelj el egy 19 éves pasit, aki kb. ugyanezzel a problémákkal küzd, csak annyi hogy pasi. :) A külsőt meg tessék félretenni, nem az anyajegyed vagy a melleid fogják meghatározni az igaz szerelmedet. Bár nem tudom mekkora egy nőnél a 75/A mell, de mint mondtam nem is az a lényeg. Ha már van melled, mind1, hogy mekkora, akkor örülj annak! Saját véleményem szerint a soványabb csajoknál nem is mutat jól a nagy mell. (19/F)
2011. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Légyszi küldj egy képet magadról igy nehéz megmondani.Vagy a külsőd vagy a belsőd miatt itélnek el...
2011. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

-.-


Én 20 évesen találkoztam a barátommal. Ő csókolt meg először. De a kapcsolatunk előtt sem a pasizás kötött le. (mindig együtt utaztunk az egyetemre, így lett belőle barátság majd szerelem)


És nagyon örülök, hogy így alakult. Most már nagy divat ilyen 14 éves kor után egy pasit felmutatni. Így önigazolód, hogy igen kellesz valakinek.


Nem értem miért kell mindig ezen merengeni. én tudtam fiú nélkül is élvezni az életet, belemerülni apróságokban, lekötni magam. Sok dolgot megtehettem, amit barát mellett csak korlátozottan.

Ne egy fiútól várd a forduló pontot, mert akkor csalódásra vagy ítélve.

2011. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ajánlatok már vannak. Most légy nyitott az ismerkedésre. Ha igy állsz hozzá, biztosan lesz barátod.( Sajna én nem ajánlkozhatok fel, L vok, de neked szoritok!!!)
2011. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lányból mindenki kell vkinek. Fiúból sajnos aki nagyon csúnya, az nem :(
2011. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nincs mindenkinek párja és nem is lesz! viszont egy átlagos kinézetű lány biztosan elkel, szóval ne aggódj.

ha gondolod küldhetnél képet, ilyenkor mindig kíváncsi vagyok, hogy milyen is lehet az a lány aki kérdez.

2011. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

1. ne rakj fel képet a netre, nem jó dolog. hidd el, nem a kinézetedtől függ a dolog.

2. ismerkedj, de ne ezen az oldalon.

3. nem mindenkinek lesz párja, de aki iszonyatosan rágörcsöl, annak kevesebb az esélye.

szóval csak lazán fogd fel, ne gondolj mindig erre, kövesd az egyik válaszoló példáját, élvezd fiú nélkül is az életet, találd meg, hogy mitől vagy boldog egyedül, miket szeretsz csinálni és hidd el, ez a kiegyensúlyozottság (netán boldogság) meglátszik, más lesz a kisugárzásod és pontosan ez fogja hozzád vonzani az embereket.

a lényeg, hogy ne aggódj! sok sikert. 31L

2011. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan így éreztem Én is anno, 19 évesen jöttem össze a párommal (2 éve vagyunk együtt), igaz előtte csókolóztam már, meg volt 1 éjszakás kalandom, de ezek semmit nem pótoltak.

Bulizni nem nagyon jártam, főleg nem discoba, inkább csak koncertekre. Egyszer elhatároztam, hogy beregizek egy társkeresős oldalra, persze ott is voltak jó és rossz tapasztalataim, de egyszer írt egy srác (párom) akivel tök jól kijöttünk, 2 hónapig ismerkedtünk, email, msn, teló formájában, majd megbeszéltünk egy randit és akkor jöttem össze az első barátommal.

És tudom, hogy megérte várni, a nagy szerelemre, és nem minden jött menttel összejönni. 2 éve vagyunk már együtt.


Tudom, hogy amiket leírtam azok nem tanácsok, hanem inkább csak a saját tapasztalataim. Szerintem egy társkeresős oldalra való regisztrálás nem lesz hátrány, legfeljebb szerzel tapasztalatokat, megismered az embereket stb...

Sok sikert!


21/L

2011. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!