Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktak a fiuk felvonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktak a fiuk felvonni magukra egy csaj figyelmet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
de jópofa :) felvonni? :P mint egy zászlót?
2011. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viccet férre téve milyen apropóból kérdezed? mondj példát vagy vázolj egy szituációt mert igy nehéz :S
2011. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat pl azert kerdezem, mert elmondtam mar jopar honapja egy sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott nekem semmit. Regebben volt, hogy eszre se vett, de miota tudja ezt, azota ha kell egy nap tobbszor is koszon; volt mar ra pelda, hogy lattam, hogy engem bamul, volt, hogy vegignezett rajtam, a szemembe nezett(amit elotte soha).

De par napja az tortent, hogy setaltam a legjobb baratnommel, es odakialltott a baratnomnek jo hangosan, hogy XY! Engem meg eszre se vett; pedig engem mar 2 eve ismer, a csajt meg fel eve se, es velem sokat beszeltem regebben a srac, de baratnommel meg csak egyszer.

2011. ápr. 16. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha igy akarta fölkelteni az érdeklődéset akkor elég bunkó dolgot választott szerintem nem igen kellesz neki mert ha kellenél tuti azért ennyi idő után hogy elmondtad neki nyilatkozott volna szerintem csak az egójának esett jól a vallomásod :S
2011. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sracnak meg soha nem volt baratnoje, valamint azota mar nem is beszeltunk semmit. Teljesen megszakadt kozottunk a kapcsolat.
2011. ápr. 16. 17:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit ertesz azalatt, hogy az egojanak esett jol?
2011. ápr. 16. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak olyanok akiknek hízelgő hogy bejönnek valakinek de nem akarnak tőle semmit.
2011. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!