Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek várjak erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak erre a fiúra vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Írtam már ki vele kapcsolatban kérdést. Röviden a lényeg, h nem egy helyen lakunk még nem találkoztunk, de tervbe van/volt. Utóbbi időben nem ír rám, mindig én írtam rá. Pár napja amióta fent vagyok nem írok rá, ő meg nem érdeklődik felém. :/ Na most nem tudom mit csináljak, futni nem akarok utána. Írjak rá és kérdezzek rá, hogy akkor most komolyan gondolja a talit? Mert amúgy mikor ráírok jól elbeszélgetünk és ennyi. Mikor azt beszéltük hol találkozzunk írta, hogy én mindent megtennék, h talizzunk (szóval ha ő nem jön el hozzám én mennék el hozzá) így utólag azt kellett volna írnom, h ebbe ne legyen olyan biztos.. 17l
2011. ápr. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2011. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érdekled. Ha izgatná ez a találkozás, meg a lehetséges kapcsolat, akkor rád írna, konkrétan azon volna, hogy együtt szervezzétek meg ezt a találkozót. Meg sztem illendő lenne neki eljönni hozzád. Az is lehet, hogy időközben lett barátnője vagy csak szimplán elvesztette az érdeklődését irántad. Bármi is az oka, az szinte biztos, hogy nem akar tőled semmi komolyat.
2011. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy látszik ezt muszáj lesz elfogadnom. Az elején nagyon bejöttem neki, nekem ő nem és aztán szépen megfordult ez a helyzet... :(

2011. ápr. 16. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
:( szertintem sem érdekled:(
2011. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad komolyan venni.Az ilyenek finoman lepattintanak úgy,hogy észre sem veszed.Lehet,hogy tetszettél,vagy még tetszel Neki,ez egy dolog.Viszont nem érdekled annyira,hogy talizni akarna Veled.Sajnos ez az igazság.

Talán mert fél,hogy komolyan veszed,talán mert szimplán nem is érdekli.Tegyél le Róla,és majd ha a küszöbödet rágja,akkor foglalkozz Vele-esetleg!!! (Én jártam,és járok is hasonló cipőben,és tudom,mennyire sz@r,de a büszkeségedet ne add fel senki miatt!)

2011. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!