Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak kicsit, hagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak kicsit, hagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy pár kérdést feltettem már ezzel kapcsolatban.

Szoval úgy köszönő viszonyban vagyok egy lánnyal, meg beszélünk is néha amikor összefutunk... Szoval igen derült égből villámcsapás, szerelmes lettem XD... Csak az a baj ugyanúgy mint régebben, most is itt van bennem a kisördög, egy érzés, hogy nem kéne . Nem tudom leírni, meg szeretném próbálni, hátha sikerülne a dolog, de belül érzem, egy megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem fog.


Ez a bevezető szöveg. A fejlemények, hogy beszélünk beszélgetünk, de inkább csak dadogásnak nevezném, a múltkor meg egyszerűen ... 2 órán keresztül 1-3ig ebédelt.Szoval a kérdésem, hogy hagyjam a fenébe az egészet, várjak kicsit és újra beszéljek vele, vagy mi? A második dologhoz annyi hozzáfűzni valóm van, hogy voltam már így egyszer, akkor kb 2 hét elteltével ismét megkerestem a lányt, aztán meg már ő keresett engem. Na ennyi lenne, még egyszer nem fogom megkérdezni ezt, mert akkor már nem fog érdekelni, ha addigra se lesz semmi.

21F fősulis


2011. okt. 30. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Nemtom!

Nem olvastam el.

2011. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Macskajós ***** válasza:
Arra a kis belső hangra figyelni kell, nem dísznek van ott! Én lány vagyok, de ha hallgattam volna rá megmentett volna két borzalmas kapcsolattól. :(
2011. okt. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!