Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagytok még olyanok akai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok még olyanok akai a múlt egy részét szeretnék visszakapni?

Figyelt kérdés
pl: a fiúk és lányok is legyenek romantikusabbak, ne legyen ciki ha 13 évesen még nem volt testi kapcsolatod, a fiúk bátrabbak legyenek, és a lányok ne akarják átvenni az irányítást felettük, jöjjön vissza divatba a házasság , ne telefonon:smsben vagy facebookon, kérdezzék meg hogy szeretnél e a b.nőm barátom lenni, ne legyen ciki ha valaki a belsőt és nem a külsőt nézi és ezáltal nem egy bombázó a szerelme... olyan jó lenne :)
2011. ápr. 16. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen,de sajnos azt a világot már nem lehet visszahozni,ugyanis kifordult magából,és teljesen elkorcsosult.
2011. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek , de köszi hogy végigolvastad :)
2011. ápr. 16. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez sose volt így és nem is lesz a világ kegyetlen és harcolni kell mindenért csak a mesében boldogok a jó emberek....
2011. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, de ez már csak rosszabb lesz szerintem, egyébként én nem csak ilyeneket szeretnék visszahozni a múltból hanem, más dolgokat is, például a becsület értékességét, meg még sok dolgot.
2011. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt a múltamban elég sok jó és még több sz@r, azt a fejezetét az életemnek lezártam!


Nem nem akarok semmit visszakapni, nem jó a múlton merengeni, mert iszonyatos kínokat ejthet az emberben!

2011. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem volt még barátom, és még szűz vagyok. De mindenki gáznak tartja, de engem már baromira nem érdekel.

Remélem nem csak én vagyok így vele, és visszahozzuk a régi világot.

(Igaz, ez lehetetlen)

13/L

2011. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen, biztos volt rossz része is a múltnak, de akkor sokminden jobb volt ahogy egy másik válaszoló is mondja, pl a becsületesseg.

utolsó válaszoló: igazad van. nem kell szégyellni hogy szűz vagy, addig és annak tartod meg, aki a legfontosabb lesz neked mert egy kincs,és sokan becsülik ha valaki még nem csinálta :)

2011. ápr. 17. 09:32
 8/8 A kérdező kommentje:

én is 13 vagyok :)

és mégn is szűz :)

2011. ápr. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!