Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton fogdos egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton fogdos egy srác a suliba. Miért?

Figyelt kérdés
Mindig amikor nem veszem észre, háttal vagyok neki, akkor hátulról közelít és megfogja, megsimogatja a fenekem, s ha mérges leszek akkor ő röhög. Tegnap elkezdte a haverja is, egyszerre ketten. Szerintetek idegesíteni akar, vagy bejövök neki?
2011. ápr. 16. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogdos még mindig, mert még nem b@sztad rendesen pofán.Valszeg bejössz neki, de sztem elég gusztustalan és felháborító, hogy ketten, a haverjával molesztálnak.két kis köcsög.ne engedd!
2011. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is még éretlenek, látszik hogy ebbe a korban a fiúk le vannak maradva a lányoktól pár körrel...sajnálatos, s ez generációról, generációra egyre romlik...
2011. ápr. 16. 21:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, most még csak fogdos a suliban, aztán már mást is csinál, csak egy kicsit itt, csak még egy picit ott, mire észbe kapsz, megerőszakolt. Ez nagyon komoly dolog, ha felnőtt lenne, ez molesztálás vagy szexuális zaklatás lenne, nem tudom pontosan, az a lényeg, hogy senki soha nem érhet hozzád az akaratod ellenére. Szólj a szüleidnek, vagy ha könnyebb, egy rendes tanárnak, iskolapszichológusnak, gyermekvédelmi felelősnek, akárkinek, hogy segítsenek, mert egyedül nem tudod leállítani őket. Az, hogy meg is pofoztad az egyiket és nem hagyta abba, sőt most már a haverja is fogdos, egyértelművé teszi, hogy mi a helyzet. Ne félj segítséget kérni, mielőtt elfajul a helyzet, nem ciki. Az egyéni, basaball ütős megtorlás nem feltétlen jó, még neked lesz bajod belőle.
2011. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, mostmár legalább tudom ennek a veszélyeit is. Egyébként már tényleg hangzott el az egyik szájából olyan megjegyzés, hogy "Majd megdöntelek, csak legyen vége az évnek" mármint iskolaévnek....De szerinem megtudom védeni magam tőlük, velem egyidősök.
2011. ápr. 16. 21:55
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia:) a korodat meg tudnád mondani hogy ök mégis hány évesek
2011. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ekkora tapló köcsögöket...!! Én szerintem szólj az ofődnek, vagy az igazgatónak!! Ha azok sem csinálnak semmit a közeljövőben, kérj meg egy , a két b*zinál erősebb, fiút a suliból akivel jóba vagy, hogy állítsa le őket! Ha én látnám, hogy sulimból 1 lányt molesztál pár nyomorék, akivel ráadásul jóba is vagyok, és megkérne hogy segítsek neki, szépen pl. tavasziszünetben elhívnám őket beszélgetni egy másik haverommal együtt... és ha még nekük állna feljebb ...hát nem lennének boldogak! És ebben az a jó, hogy utána is tud rád vigyázni a fiú, mert oda jár ahova Te! ÉS ha netalántán mégegyszer "bepróbálkoznak" , mond meg nekik hogy hallottál róla mi történt velük, és ha nem szeretnék hogy megismétlődjön, állítsanak magukon..!:DD Igen rájuk férne 1 beszaratós verés!:DDD
2011. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mér baj hogy fogdoslak?a suliba még találkozunk!
2011. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
23:00 tök rendes vagy :D
2011. ápr. 16. 23:23
 19/20 anonim ***** válasza:
23:00-s vagyok. Köszi :D
2011. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is néha letapiznak.Én akkor pofon vágom őket.De sajnos nem használ :S.Azóta is tapiznak -.-
2011. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!