Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire etikus barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus barátkozni egy sráccal akinek nagyon tetszem és többet szeretne, miközben van pasim?

Figyelt kérdés
Ez még belefér, vagy elitélitek az ilyesmit és nem kéne szegény srácot szivatni?
2011. ápr. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szivasd....Mondd meg neki, hogy barátok lehettek attól.
2011. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátkozni lehet! bár a barátod nyilván nagyon féltékeny lesz ,ha megtudja a másik srác szándékait!esetleg bizalmatlan is lehet ezek után veled szemben!
2011. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne szívasd mert visszaüthet a dolog!


Mond meg neki, hogy szigorúan csak mint barátot tudod elképzelni!

2011. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedre kérdéssel válaszolnék.

Szereted a mostani pasidat vagy inkább úgy vagy vele, hogy jó vele lenni, de hajlasz afelé, hogy kipróbálnád, azért mással is?

Mert előbb ezt tisztázd te is magadban!

2011. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már miért kellene? van barátod barátkozz vele! ne nyomorgasd szegény gyereket!
2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kétszer bepróbálkozott nálam az a srác, először elhajtottam, aztán én közeledtem felé de nem tisztáztam vele az elején hogy legfeljebb barátság, és nem is utaltam rá hogy van barátom, csak elkezdtünk ismerkedni, így egy idő után megint bepróbálkozott. Csak annyit mondtam neki hogy még van barátom. Tudom, meg kellett volna vele akkor beszélnem, de nem tettem. Majd legközelebb. :)
2011. ápr. 16. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

"még van barátom"


és itt a lényeg...

Erre a kijelentésre én is moccanék, mint Mici Mackó a mézre.

2011. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!