Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak ezek a srácok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ezek a srácok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy csomó lány teszi fel azt a kérdést,hogy:,,Fiúk!Titeket zavar,ha egy lány fogszabályzós?".Erre 10 fiúból 9 kb. így reagál.:,,Nem.Dehogy zavar.Sőt!".


Nekem is van fogszabályzóm,és nem vagyok csúnya(mások elmondása alapján).De mindig csak a kicsit lúzerebb(bocsi a megfogalmazásért) srácoknak jövök be.

Van egyáltalán olyan(helyes) fiú ,akinek bejönnek a fogszabályzós lányok is?:/


2011. ápr. 17. 00:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Bizonyára van :)

Engem pl. egyáltalán nem zavarna a dolog :)

24f

2011. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 You got OWNED! ***** válasza:
Na és akkor most jön az, hogy kinek mi a kicsit helyes és lúzer. A lúzerek általában sokkal érzékibbek és megértöbbek mint a hűdejóképűvagyokésmegduokmindencsajt pasik, de ha minden lánynak hűdejóképűvagyokésmegduokmindencsajt pasi kell akkor hajrá.
2011. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha neked egy szoláriumban pirított metroszexuális gyúrós csücsöri buznyák kell (ahogy a mai csajok 95%-nak) akkor lehet ideje elgondolkoznod azon, hogy miért is nem jössz be nekik. Példának okáért ott van a mérhetetlen primitívségük és felszínességük... Ők a fémet csak nyakban és puncipiercingben szeretik, nem a fogakon, mert akkor a bőrápolóval kezelt kényes kis farkukat felsérted cumizás közben.
2011. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Mondok egy példát:Van egy fiú,aki aranyos,meg minden,de sem külsőre nem az igazi,sem pedig belsőre.Az utóbbi inkább azért nem,mert a fél évfolyam szerint(és szerintem is..és ez a lényeg)nagyon infantilisen,és gázul viselkedik.Ilyen fiúvel pedig nem szívesen mennék tovább a barátságnál.


A harmadik válaszolónak pedig annyit,hogy pont azokat a férfinak sem nevezhető lényeket definiáltad,akiktől hányni tudnék.;)

2011. ápr. 17. 01:01
 5/26 anonim ***** válasza:
Engem csak orális szexnél zavarna, ha egy lány fogszabályzós. Ott elég durva lehet, feláll a szőr is a hátamon. Amúgy nem.
2011. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha nem mind a helyes fiúk után futkosnátok, boldogabbak lennétek.
2011. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :) 18/f
2011. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Engem se zavar a fogszabályzó.

20f

2011. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kép.
2011. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Kedves ma 07:38-as:


Érdekes.. a férfiak 80%-a meg van őrülve az Adriana Lima-féle csajokért.Még ha nem is vallja be nyilvánosan.Akkor most hogy is van ez?..

2011. ápr. 17. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!