Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem engedi, hogy kozeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem engedi, hogy kozeledjek fele?

Figyelt kérdés

Ezelott olyan 5 honapja elmondta nekem a csaj, hogy tetszem neki. En erre nem is tudtam mit mondani, meg soha nem volt senkim, es ugy jott ez a dolog, mint derult egbol villamcsapas. Aztan teljesen megszakadt kozottunk a kapcsolat, csak szia-szia.

Tegnap este voltam egy buliba es ott volt a csaj is. Lattam neha, hogy egyedul van, odamentem hozza; beszelgettunk, hogy mi van veled, meg ilyesmi, kerdeztem, hogy haragszik-e, amire azt mondta, hogy nem.

Majd egy kis ido utan megoleltem, de ellokott magatol. Miert csinalta ezt? Egyebkent biztos forrasbol tudom, hogy nincs senkije es meg mindig tetszem neki.


2011. ápr. 17. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nem tetszel vanez így.
2011. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az a forrás.
2011. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!