Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srac CSAK le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac CSAK le akar fektetni egy lanyt, de a lany nem hagyja magat, es nem engedi; akkor ti meg probalkoztok ennel a csajnal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlat azt mutatja, hogy nem. Elutasítottam már pár ilyen ajánlatot és utána mikor végre valahára leesett nekik, hogy no szex, akkor lekoptak és több alkalommal nem próbáltak meggyőzi, hogy gyakorlatilag ez nekem olyan fantasztikus lenne :D

Persze azért van 1-2 aki esetében nem bánnám, ha még egyszer bepróbálkozna, de nem teszik.

Szóval ha valakitől akarsz valamit, azt véglegesen ne utasítsd el,egy két szálat hagyj meg.

2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan, hogy le akartam valakit fektetni. Vagy szexeltünk vagy nem. Szintén ez a nem hagyja magát dolog érthetetlen számomra. Gondolom te valami kommerszdiszkóban ismerkedő alak lehetsz.
2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok; és azért tettem fel ezt a kérdést, mert az egyik bulin rám volt teljesen szállva egy srác, (ölelgetett, viccelödött, megérintette a karjaimat, a lábomat), majd megelégeltem, hogy így viselkedik, és fogtam magam, és otthagytam. Majd ezután csak folytatta a dolgokat, ezután is amikor összefutunk, folyton bámul, illetve egyszer összefutottunk úgy, hogy beszélgettünk is, és akkor is bókolt, meg nézett. Amúgy a srác 30 éves (komolyságát tekintve szerintem nincs több 25-nél), én pedig 18 vagyok.
2011. jún. 24. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna az az elegánsan szexi öltözködés. Ne várd, hogy ettől az jusson eszébe: hú, de feleségül venném!
2011. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen elegánsan szexi öltözködés?
2011. jún. 24. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37


De ki akar feleségül menni 18 évesen? Miért mi jut eszébe majd róla? Ö maga mondta, hogy milyen jól öltözök!

2011. jún. 24. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!