Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek használni az óvszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek használni az óvszert?

Figyelt kérdés
Mi igen, mert szerintünk roppant kényelmes, ráadásul védelmet is nyújt. :) Semmi gond nincsen vele, könnyen fel tudjuk helyezni, szoros része az előjátéknak nálunk.
2011. ápr. 17. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is évek óta használjuk, mivel én (a nő) nem használhatok hormonális fogamzásgátlót, más módszerben (kúpok, pesszárium) meg nem bízunk.

Eddig nem volt még a páromnak sem zavaró, nem forszírozza, hogy keressünk más megoldást, és nem utolsó szempont, hogy az egyik legolcsóbb módszer.


Elég sokféle gumit szoktunk venni, így szinte mindig van itthon színes, gyümölcsös, egyéb ízesítésű, érdes, redős, olyan, ami növeli a szex idejét, meg mit tudom én. :)

És igen... fel tudom úgy tenni neki, hogy az izgató legyen. ;)

2011. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is szeressem :) Szerintem nagyon kellemes, amikor felgörgeti nekem :)
2011. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annyira nem szeretem. Még egy barátnőm sem tette fel nekem ezért nálunk mindig visszavesz a lendületből.

6 éve minden alkalommal óvszerrel védekezek.

Főleg akkor érzem rosszul magam mikor meséli barátnőm, hogy hát X évig fogamzásgátlót szedett az előttem levő kapcsolatában. Persze, nyilván vannak okai, hogy miért állnak le róla.


Óvszer nélkül még soha nem szeretkeztem amúgy, assetudom milyen lehet :D

Na mindegy, ez van :)


24f

2011. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi használjuk de nem szeretjük. Az egy dolog, hogy a fiú jóval kevesebbet érez (és a lány is bár nála nem akkor aa különbség), de szerintem iszonyat illúzióromboló az elején a "húzz egy óvszert"majd jön a villany kapcsolás, gumi előtúrás, dobozból kiszedni, feltépni, felhúzni, aztán villany le és folyt köv, illetve a végén miután elmentem azonnal lányból ki, gumi le, zsepi, törölgetés, gumi leszed, kukába kidob...
2011. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!