Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az hogy? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy? - többi lennt -

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom vissza ( bár ne hallannám.. ) hogy így meg úgy megdugnátok meg egyéb szép jelzőkkel illetek egy lányt ( jelen esteben engem ) és próbálkozni meg még sem próbálkoztok be ? Mármint nem megdugni hanem simán ismerkedni... Egy aranyos,jófej,"állat" csajnak mondanak mégis akik nem ismernek közelebbről legtöbbször csak "dícsérgetnek "...és próbálkozni hogy esetleg közelebbről is megismerjenek nagyon kevés akad...
2011. ápr. 17. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát erre én nem tudok választ adni, de nekem lenne kedvem ismerkedni.
2011. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk, fiúknak sokszor nagyobb a pofánk, mint a kéjvágyunk vagy épp a bátorságunk.
2011. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fhúú de megdugnám! :DD (ha lenne akkora bátorságom hogy megszólítsam egyáltalán)
2011. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó érzés meg rossz is.. Mert örülök hogy ennyi mindenkinek külsőre bejövök de hogy egy " lyuknál többet " nem látnak bennem az eléggé rossz érzés.. :(
2011. ápr. 17. 23:41
 5/16 anonim ***** válasza:

"... és próbálkozni meg még sem próbálkoztok be ? Mármint nem megdugni hanem..."


Nem, a "megdugnám" semmilyen nyelven nem azt jelenti, hogy "fúh, de megismerném a lelkét és beszélgetnék vele órákat a kedvenc írója műveiről"!


Amúgy Te hány olyan fiút ismertél meg eddig mélyebben azok közül, akik szexuálisan vonzottak? Ez nem így megy. Van akivel közelebb sodor a sors, van akivel meg nem. Ha udvartartást akarsz magadnak lovagokból, akkor kénytelen leszel toborozni, azaz magad kezdeményezni.

2011. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó, nem arról beszélek hogy ekem udvartartás és rajongótábor kell...
2011. ápr. 17. 23:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Kezdeményezheted szerintem te is az ismerkedés, mert arra nem várhatsz örökké, hogy egy fiú majd hátha odajön hozzád.

Az meg hogy ez kinek a dolga lenne az a mai világban nem olyan egyértelmű már.

2011. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem azért sír a szám mert ismerkedni szeretnék, xynal hanem hogy ŐK nem tudnának idejönni ( nem mintha kaármelyiktől is szeretnék bármi komolyat.. ) !
2011. ápr. 18. 00:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem arról, hanem arról, hogy sokan megnéznek, vonzónak találnak, de nem képesek rád annyi időt fordítani, hogy meg is ismerjenek. Értem.


A gond az, hogy attól, hogy valakinek bejössz külsőleg, még nem biztos, hogy érez rá késztetést, hogy megismerjen. És az sem elképzelhetetlen, hogy olyan kisugárzásod van, hogy egyszerűen nem is mernek veled szóba állni.

2011. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hmmm, lehet van igazság amit mondtál.

ha igaz is ( megkérdezem a barátaimat :D ) akkor megpróbálok ezen változtatni..

2011. ápr. 18. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!